Pergoly s rolovacou strechou

Home>Pergoly>Pergoly s rolovacou strechou

PERGOLY S ROLOVACOU STRECHOU

Maximálne tienenie v luxusnej podobe. Rolovacie pergoly predstavujú nový trend v tienení terás. Najvyššia kvalita spracovania všetkých komponentov a maximálna ochrana pred slnečným žiarením v podobe látkového tienenia.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem

ROLOVACIA PERGOLA LEAF

Rolovacie pergoly LEAF od talianskeho výrobcu SHADELAB patrí medzi cenovo najdostupnejšie riešenie. Subtilná hliníková konštrukcia môže byť v samostatne stojacom prevedení “Ground”, čiastočne kotvená k domu “Fall” alebo bez konštrukcie, kde sa tienenie kotví pod hotovú konštrukciu “Sky”. Rolovacia pergola LEAF môže slúžiť ako zatienenie (ochrana proti slnku) alebo i proti ľahkému dažďu v prípade, že je látka špeciálne upravená. LEAF odoláva vetru až do 49 km/hod.

STREŠNÉ LÁTKY

Poťah tejto dizajnovej pergoly je tvorený akrylovou látkou od rakúskeho výrobcu Sattler, ktorý sa radí medzi svetovú jednotku v tkaninách pre exteriérové tienenie. Vyberať môžete zo základnej kolekcie “Basic”, ktorá je bez príplatku. Veľmi zaujímavé a v posledných rokoch populárne sú látky z kolekcie “Lumera”. V ponuke sú i špeciálne látky so zníženou horľavosťou, ktoré sa hodia pre reštaurácie, kaviarne alebo iné komerčné podniky.

FARBY KONŠTRUKCIE

Konštrukcia pergoly je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality. Základné farby sú G900 Antracite, RAL9016 biela, RAL9006 strieborná a RAL1013 krémová. Za príplatok môžete vyberať z akejkoľvek farby dľa RAL.

ROZMERY PERGOLY

Maximálny rozmer pergoly je 6.000 x 6.000 mm (prevedenie ako ochrana proti slnku) alebo  5.000 x 4.000 mm (prevedenie s upravenou látkou proti ľahkému dažďu). Ovládanie môže byť manuálne pomocou šnúry alebo elektropohonom značky SOMFY “IO”. Tieto pohony sa môžu ovládať pomocou ovládača, smartphonu, tabletu alebo počítača.

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Pergolu je možné dovybaviť bočnými screenovými roletami, osvetlením alebo ohrievačmi.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto varianta pergol je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Konštrukciu a látku doporučujeme raz za čas očistiť vodou, prípadne jemnou jarovou vodou.

 • Ideálne pre terasy a záhrady určené na rekreáciu
 • Certifikovaná hliníková konštrukcia, v najvyššej triede odolnosti voči vetru
 • Rôzne spôsoby montáže: k domu, na existujúcu drevenú/ oceľovú konštrukciu alebo samostatne stojaca pergola
 • Kvalitná povrchová úprava, 5 ročná záruka
 • Technologické patenty platné vo všetkých členských štátoch EU
 • Možnosť ovládania pergoly technológiou ,,iO HomeControl,, bez príplatku
TYP PRODUKTU Hliníková pergola s rolovacou strechou LEAF
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA RAL 7016
OVLÁDANIE Manuálne ovládanie
PREVEDENIE Volne stojace prevedenie pergoly
CENA 2 628 € (bez DPH a montáže)

NAJPREDÁVANEJŠIA ROLOVACIA PERGOLA PERGOLINO

Rolovacia pergola PERGOLINO s jednoduchou konštrukciou je vhodná pre zatienenie všetkých typov terás. Pergolu je možné inštalovať na stenu alebo do stropu. Stĺpy sa kotvia do podlahy, zabetónovávajú do predom pripravených púzdier alebo zaťažujú špeciálnymi kvetináčmi. Sklon týchto pergol je možný od 0° do 35°. Pri sklone od 6° do 17° a pri použití odtoku je pergola vhodná aj ako ochrana proti ľahkému dažďu. Zatienenie odoláva vetru až do 49 km/hod.

STREŠNÉ LÁTKY

Poťah tejto pergoly je tvorený akrylovou látkou od rakúskeho výrobca Sattler, ktorý sa radí medzi svetovú jedničku v tkaninách pre exteriérové produkty. Vyberať môžete zo základnej kolekcie “Uni”, ktorá je bez príplatku. Veľmi zaujímavé a v posledných rokoch populárne sú látky z kolekcie “Brilliant”. V ponuke sú i špeciálne látky so zníženou horľavosťou “Fire”, ktoré sa hodia do reštaurácií, kaviarní alebo iných komerčných podnikov.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcie pergol sú tvorené extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality značky IGP. Základné farby z kolekcie “Classic colours” obsahujú 16 farieb – lesklých i matných. Za príplatok môžete vyberať z kolekcie “Trend” alebo “Rainbow”. Samozrejmosťou je možnosť výberu akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL.

ROZMERY PERGOLY

Maximálny rozmer tejto pergoly PERGOLINO v prevedení P3000 je 7000 x 4000 mm alebo v prevedení P3500 je 7000 x 6000 mm. Ovládanie je štandardne zabezpečené pohonom SOMFY WT (impulzné ovládanie pomocou spínača na stene). Samozrejmosťou je možnosť použitia rádiových pohonov SOMFY RTS na diaľkový ovládač alebo dnes veľmi populárna rada pohonov SOMFY IO so spätnou väzbou. Tieto pohony sa dajú ovládať pomocou ovládača, smartphonu, tabletu alebo počítača. Na želanie zákazníka sa dá táto markíza ovládať aj pomocou kľuky.

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je umiestnené pod markízou na osvetľovacej lište alebo ohrievač, ktorý sa inštaluje na stenu pod markízu.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto varianta pergol je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje žiadnu špeciálnu údržbu. Konštrukciu a látku doporučujeme raz za čas očistiť vodou, prípadne jemnou jarovou vodou.

 • Moderný a atraktívny vzhľad
 • Kvalitný výrobok ,,Made in Swiss,, s 5 ročnou zárukou
 • Dokonalé napnutie látky pre vyššiu ochranu proti ľahkému letnému dažďu
 • Zaručuje vysokú ochranu pred slnkom, látka a komponenty sú chránené vo vnútri boxu
 • Stabilná a odolná hliníková konštrukcia
 • Možnosť dodatočnej montáže bočného a predného tienenia
TYP PRODUKTU Robustná rolovacia pergola PERGOLINO
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA Classic colours
CENA Na dotaz (bez DPH a montáže)