Pergoly

Home>Pergoly

Pergoly

Pergoly sú skvelým pomocníkom, pokiaľ si chcete na záhrade alebo na balkóne užiť chládok alebo prístrešok pred prehánkou. Ak nastane situácia, že vám počasie naruší celú oslavu narodenín alebo záhradnú párty, ktorá bola dôsledne naplánovaná, je tu ideálne riešenie pre vás.

Hliníková pergola na terasu vám zabezpečí ochranu pred nepriaznivým počasím. Obstaraním kvalitnej hliníkovej pergoly získate ochranu nielen pred dažďom, snehom, ale aj pred slnečnými lúčmi. Naviac dodáte svojej terase nezameniteľný a moderný vzhľad.

V našej ponuke nájdete rôzne druhy pergol, ktoré majú napríklad pevnú strechu, ale aj strechu s lamelami – pokiaľ si na jar budete chcieť v lete vychutnať prvé slnečné lúče, lamely viete jednoducho vyklopiť. V ponuke máme aj možnosť pergoly s posuvnou strechou.

Pergoly vieme dodať aj so stropným osvetlením, vďaka čomu by si budete môcť vychutnať letné večery ešte dlhšie. Na pergoly z našej ponuky štandardne vykonávame aj montáž, prevažne v Trenčíne a v okolí, ale Pergoly sme už montovali aj v Bratislave a aj na strednom Slovensku.

Naše realizácie si viete pozrieť na našej Facebook stránke Zatienime. Ak vás pergoly zaujali, radi vám vyhotovíme bezplatnú cenovú ponuku.

Typy pergol v našej ponuke

1. HLINÍKOVÉ BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

Hliníkové bioklimatické lamely ponúkajú zastrešenie s naklápacími lamelami. Ide o dizajnové riešenie, ktoré sa zároveň prispôsobí aj všetkým vrtochom počasia – chráni vás pred slnkom ai dažďom.
Viac

2. PERGOLY S POSUVNOU STRECHOU

Posuvná pergola je vybavená ovládateľnou zhrňovacou strechou, ktorá Vás chráni pred nepriaznivým počasím i pred slnečným žiarením.
Viac

3. PERGOLY S PEVNOU STRECHOU

Hliníkové pergoly sú veľmi štýlové a funkčné. Ochranu pred nepriaznivým počasím zaistí sklenená alebo polykarbonátová strecha. Hliníková pergola je celkom bezúdržbová.
Viac

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem