Pergoly

Žalúzie » Pergoly

Pergoly

Znepríjemňuje Vám počasie relax na záhrade? Ak nastane situácia, že Vám počasie naruší celú oslavu narodenín alebo záhradnú párty, ktorá bola dôsledne naplánovaná, je tu ideálne riešenie pre Vás. Hliníková pergola na terasu Vám zabezpečí ochranu pred nepriaznivým počasím. Obstaraním kvalitnej hliníkovej pergoly získate ochranu nielen pred dažďom, snehom, ale aj pred slnečnými lúčmi. Naviac dodáte svojej terase nezameniteľný a moderný vzhľad.

Typy pergol v našej ponuke

1. PERGOLY S PEVNOU STRECHOU

Hliníkové pergoly sú veľmi štýlové a funkčné. Ochranu pred nepriaznivým počasím zaistí sklenená alebo polykarbonátová strecha. Hliníková pergola je celkom bezúdržbová.
Viac

2. PERGOLY S ROLOVACOU STRECHOU

Maximálne tienenie v luxusnej podobe. Rolovacie pergoly predstavujú nový trend v tienení terás. Najvyššia kvalita spracovania všetkých komponentov a maximálna ochrana pred slnečným žiarením v podobe látkového tienenia.
Viac

3. PRÍSTREŠKY A PERGOLY NA AUTÁ

Novinka na trhu! Prístrešok pre autá v hliníkovom prevedení, ktorý nepotrebuje žiadnu údržbu a zaručuje ochranu Vášho vozidla proti snehu, dažďu a ďalším vplyvom počasia.
Viac

4. PERGOLY S POSUVNOU STRECHOU

Posuvná pergola je vybavená ovládateľnou zhrňovacou strechou, ktorá Vás chráni pred nepriaznivým počasím i pred slnečným žiarením.
Viac

5. PERGOLY S NAKLÁPACÍMI LAMELAMI

Dizajnový vzhľad pergoly, maximálna ochrana pred slnkom a dažďom v jednom nezameniteľnom riešení. Strechu naklápacej pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré je možné variabilne naklápať podľa aktuálnych zmien počasia.
Viac