Screenové rolety

Home>Rolety>Screenové rolety

Screenové rolety

  • zatienenie je vytvárané pomocou špeciálnej textílie s takmer neobmedzenou životnosťou, voľbou látky je možné ovplyvniť výsledný vzhľad a vlastnosti interiéru
  • v systéme lockscreen je látka uchytená, napnutá a vedená v špecialnych vodiacich lištách, vďaka čomu je extrémne stabilná a vysoko odolná voči silnému vetru
  • v zatvorenom stave slúži aj ako ochrana proti hmyzu
  • je určená predovšetkým na externé zatienenie okien a veľkých presklení

Ovládanie:

Typy látok:

LÁTKA SERGE – látka typu serge je zložená zo sklenných vlákien potiahnutých vrstvou PVC. Sklenné vlákno je veľmi odolné voči vonkajším vplyvom ako je vietor, náhle zmeny teplôt, vlhkosť. Má veľmi dlhú životnosť. Každé vlákno je potiahnuté samostatnou vrstvou PVC a následne je ušitá výsledná textília, čo umožňuje kombináciu viacerých farebných vlákien a pravidelný vzhľad na celkovej ploche látky.

ombra1

Látka SOLTIS – látka typu Soltis je zložená z polyesterových vlákien potiahnutých vrstvou PVC. Na rodiel od serge je najprv ušitá látka celoplošne z jednotlivých vlákien, pričom dochádza k jej prepnutiu, čo má za následok veľmi dobrú tvarovú stálosť a pevnosť látky. Následne je potiahnutá vrstvou PVC, čo dodá látke nepravidelný vzhľad v celej ploche látky.

SCREENU2-rendr-foto-570-e-screen-screen

Screenové rolety SCREEN sú štandardným typom látkových vonkajších roliet. Látka nie je kotvená po celej dĺžke vo vodiacich lištách, ale len v spodnej koncovej lište. Všetky komponenty sú z extrudovaného alebo valcovaného hliníka vrátane boxu, vodiacich líšt a spodnej lišty. Látku môžete vyberať z rôznych typov materiálov a z pestrej ponuky farieb. Látky sa vyznačujú veľmi dobrou tvarovou stálosťou a pevnosťou. Príslušenstvo screenových roliet tvoria automatické snímače (slnečný, veterný) a spôsob ovládania. Rolety možno ovládať manuálne pomocou kľuky alebo motoricky s využitím diaľkového ovládača alebo spínačom.

U2-rendr-foto-570-e-screen-lockscreen

LOCKSCREEN

Screenové rolety LOCK sú látkové vonkajšie rolety vedené v špeciálnych vodiacich lištách, ktoré obsahujú napínací mechanizmus. Vďaka tomuto systému LOCK odolajú i veľmi silnému vetru. Všetky komponenty sú z extrudovaného alebo valcovaného hliníka vrátane boxu, vodiacich líšt a spodnej lišty. Látku môžete vyberať z rôznych typov materiálov a z pestrej ponuky farieb. Látky sa vyznačujú veľmi dobrou tvarovou stálosťou a pevnosťou. Príslušenstvo screenových roliet tvoria automatické snímače (slnečný, veterný) a spôsob ovládania. Rolety možno ovládať manuálne pomocou kľuky alebo motoricky s využitím diaľkového ovládača alebo spínačom.

CABLESCREENU2-rendr-foto-570-e-screen-cablescreen

Screenové rolety CABLE sú cenovo najdostupnejším riešením screenových roliet. Vodiace lišty sú nahradené antikorovým vodiacim lankom, ktoré je pripevnené pomocou upínačov  k podlahe či oknu. Všetky komponenty sú z extrudovaného alebo valcovaného hliníka vrátane boxu, vodiacich líšt a spodnej lišty. Látku môžete vyberať z rôznych typov materiálov a z pestrej ponuky farieb. Látky sa vyznačujú veľmi dobrou tvarovou stálosťou a pevnosťou. Príslušenstvo screenových roliet tvoria automatické snímače (slnečný, veterný) a spôsob ovládania. Rolety možno ovládať manuálne pomocou kľuky alebo motoricky s využitím diaľkového ovládača alebo spínačom.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem