Rolety do strešných okien

Home>Rolety do strešných okien

Rolety do strešných okien

Rolety do strešných okien – vlastnosti a využitie

Rolety do strešných okien sú možnosťou pružinových roliet. Pre bezchybnú funkčnosť rolety je nutné zabrániť preveseniu látky a jej plynulé navíjanie. To zaisťuje pružina zasunutá do hliníkovej tyče, na ktorú je látka navíjaná. Na rozdiel od štandardných pružinových roliet je modifikácia pre strešné okná pružina bez aretácie. Vďaka tomu je tkanina v stálom ťahu a neprenáša sa ani v šikmej polohe. Spoločnosť Bematech ponúka rolety pre strešné okna v dvoch výrobných druhoch – druh EXCLUSIVE a druh ECONOMY.

Druh EXCLUSIVE ponúka systémovo profesionálne riešenie. Roleta sa skladá z kazety a bočných vodiacich líšt vyrobených z hliníka. Lišty zabraňujú vniknutiu svetla medzi oknom a látkou rolety. Pri použitej blackoutové látky dosiahneme takmer 100% zatemnenie. Pri ovládaní rolety je možné látku zastaviť v akejkoľvek polohe, čo umožňuje vysokú reguláciu prenikaniu svetla do miestnosti. Systém je bežne dodávaný v striebornej alebo bielej farbe.

Rolety do strešných okien druhu ECONOMY sú zámenou štandardných pružinových roliet. Roleta je uchytená pomocou kovových konzol. Látku rolety je možné stiahnuť do troch polôh definovaných upevňovacími háčikmi umiestnenými na oboch stranách okna. Výhodou tohoto systému je predovšetkým jeho jednoduchosť.

Výber vhodnej látky

Aktuálna ponuka látok tvorí širokú farebnú škálu predovšetkým jednofarebných materiálov. Pre vnútorné rolety do strešných okien je možné vyberať látky s rôznymi stupňami zatienenia – od látok polopriesvitných po úplne zatemňujúce. V ponuke sú teraz zaradené aj látky, ktoré tlmia nežiadúci hluk okolia, nehorľavé látky alebo látky s teflónom určené do vlhkého prostredia. Na požiadanie vám predložíme príslušné certifikáty.

Jednoduchá údržba roliet

Drobných mechanických nečistôt je možné sa zbaviť s ľahkou navlhčenou handričkou alebo vysávačom za použitia najnižšieho stupňa nasávania.

Ovládanie:

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem