Japonské posuvné steny

Home>Japonské posuvné steny

Japonské posuvné steny

Vlastnosti a využitie japonských posuvných stien

Vertikálne interiérové tienenie je určené predovšetkým pre veľké plochy. Japonské posuvné steny  majú výhodu v ich vysokej variabilite. Panelové posuvné steny sú ideálne pre zatienenie veľkých plôch alebo rozdelenie priestoru. Ich využitie je takmer neobmedzené. Môžeme ich použiť nie len ako tieniaci prvok, ale tiež napríklad namiesto dverí k vstavaným skriniam alebo k zakrytiu výklenkov.

Systém panelové posuvné steny

Panelové posuvné steny sa skladajú z hliníkového profilu a samotného tieniaceho materiálu. V ponuke máme dvoj až päť drážkové profily. Počet drážok zodpovedá počtu panelov. Celkový počet panelov môžeme zvýšiť kombináciou dvoch profilov. Samotné panely sú k bežcom uchytené pomocou suchého zipsu alebo pohľadovej lišty. To umožňuje ich jednoduchú výmenu bez nutnosti úpravy horného nosiča.

Látky vhodné pre posuvné steny

Panely je možné vyrobiť z roletových i závesových látok. Pre náročných klientov, ktorí chcú tieniaci prvok prispôsobiť doplnkom v interiéri, môžeme vyrobiť panely z látky dodanej zákazníkom alebo zaistiť potlač panelov navrhnutým vzorom. Počet, šírku, usporiadanie a spôsob zahrňovania panelov si pri obdržaní ustanovených výrobných princípov určuje sám zákazník.

Jednotlivé typy prevedenia panelov

V našej ponuke máme teraz niekoľko typov prevedení. Základné prevedenie zahrňuje horné uchytenie a spodnú záťažovú lištu vsunutú do drážky. Pokiaľ je panel z roletové látky, môže byť doplnený designovými lištami. Potrebné vypnutí panelov zo závesových látok zaistí laminátové výstuže.

Cenník panelových posuvných stien

Cena výrobku je vždy počítaná jednotlivo, podľa výberu systému, presného prevedenia a použitých komponentov. Cenu vám radi ponúkneme na požiadanie.

Tipy, zaujímavosti, odporúčania

Pri panelových posuvných stenách je možné ľubovolne kombinovať látky na jednotlivých paneloch. Častou možnosťou je tiež prevedenie, kde je horný profil dlhší ako celková šírka zatienenej plochy. To umožňuje parkovanie látkových panelov mimo zatienenej plochy a nedochádza tak k jej zúženiu.

Technická špecifikácia

  • Max. šírka: 5700mm (podľa použitého systému – pre motorické ovládanie až 24000mm)
  • Max. výška: 3000mm

Vďaka dlhoročnému vývoju a naším skúsenostiam v oblasti tieniacej techniky sme schopní ponúknuť vám riešenie šité priamo na mieru. V prípade otázok nás, prosím, kontaktujte.

Ovládanie:

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem