Rolety

Home>Rolety

Rolety

Ovládanie rolety

Roleta sa skladá z celého radu pohyblivých častí a je určite rozdiel, keď pohyb rolety je v prípade použitia motorického ovládania konštantný. Pre vlastný pohyb rolety dodávame osvedčené pohony od renomovaných firiem. Pokiaľ zvolíme pohon elektrický, máme istotu, že nedôjde k poškodeniu našej rolety v prípade nabehnutia na prekážku v dráhe rolety, alebo námrazou na lamelách rolety. V prípade menších nárokov na funkčnosť rolety volíme pohon mechanický. Ponúkame aj kombináciu oboch typov pohonov, t.j. mechanický pohon s komfortným ovládaním, ktoré umožňuje aby roleta spĺňala všetky nami požadované funkcie.

Drôtové ovládanie

Nevýhodou je nutnosť použitia ďalších komponentov, prepojenie všetkých roliet káblom, nemožnosť použitia ďalších ovládačov bez stavebných úprav a prakticky inovovať funkciu roliet v závislosti na požiadavkách, ktoré sa zistili až počas bývania.

Rádiové ovládanie

Na vyhradenej frekvencii 868 MHz, sa odstraňujú všetky nedostatky, ktoré sú uvedené pri drôtovom ovládaní a pomer funkcia/cena je veľmi priaznivý.

U oboch typov dodávame celý rad ovládacích prvkov – skupinové a centrálne riadenie objektu, týždenné časovače na nastavenie individuálnych časov otvárania a zatvárania, simuláciu prítomnosti, slnečné a trieštivé čidlá a mnoho ďalších. Podľa Vašich požiadaviek na komfort a ochranu majetku sú ponúkané prostredníctvom kvalifikovaných partnerov v celej SR.

Výhody:

Hliníkové rolety

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem