Látkové rolety

Home>Látkové rolety

Látkové rolety

Výber vhodnej látky

Látkové rolety sú aktuálne tvorené ponukou látok, ktoré tvoria širokú farebnú škálu predovšetkým jednofarebných materiálov. Individuálny vzhľad vášho domova môžete zvýrazniť originálnou potlačou roliet. V ponuke sú teraz zaradené aj látky, ktoré tlmia nežiadúci hluk okolia. Samostatnú skupinu tvoria tzv. screenové látky, ktoré zabránia prenikaniu slnečných lúčov do interiéru bez straty kontaktu s vonkajším prostredím.

Súčasná ponuka zahŕňa aj nehorľavé látky alebo látky s teflónom určené do vlhkého prostredia. Na vyžiadanie predložíme príslušné certifikáty.

Vhodným výberom látky ovplyvníme mieru zatienenia/zatemnenia celého systému. Výhodou je tiež jednoduchá údržba látky. Drobných mechanických nečistôt je možné sa zbaviť navlhčenou handričkou alebo vysávačom s najnižším stupňom nasávania.

Montáž látkovej rolety

Rolety je možné uchytiť pomocou konzol, montážneho profilu a kazety. Všetky uvedené prvky ponúkame v štandardných farebných prevedeniach alebo je možné využiť možnosti ich lakovania do odtieňov RAL. Montážny profil inštaláciu rolety výrazne uľahčí. Montáž umožňuje špeciálne klipy, ktoré je možné ľubovolne posúvať. Tento spôsob odporúčame hlavne v prípade mäkkého podkladu, alebo pokiaľ sú v mieste inštalácie rozvody elektriky alebo vody. Po stiahnutí je celá roleta skrytá vo veľmi malom obale, ktorý je možné umiestniť nad okna, do špaliet alebo priamo na okenný rám. Inštalácia roliet nieje zložitá. Pre záruku správneho zoradenia a bezchybného fungovania rolety však odporúčame využiť služby odbornej montážnej firmy, ktorá má v tejto oblasti potrebné skúsenosti. Na požiadanie vám radi poskytneme kontakt na nášho obchodného partnera vo vašom regióne.

Vlastnosti a využitie

Textilné rolety sú veľmi vkusným a tiež ďalším efektívnym tieniacím prvkom, rovnako ako i otázkou životného štýlu. S pestrou ponukou látok, ich rôznych farebných odtieňov a druhov potom textilné rolety vkusne doplňujú Váš bytový interiér, vnášajú do neho príjemnú atmosféru a elegantne dotvárajú kúzlo vášho domova.

Ovládanie:

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem