Posuvné brány

Home>Posuvné brány

Typ bočného otvárania garáže, kedy sa brána miesto nahor posúva vertikálne (do boku k vnútornej stene garáže) vám umožní ľahko garážou prechádzať – vráta totiž stačí otvoriť (posunúť) ľan na šírku postavy. To je výhodné nielen v zimných mesiacoch, kedy z garáže neuniká v takej miere teplo, ale aj vtedy, keď nechcete, aby do neho pri čiastočnom otvorení bolo vidieť. Jedinečné riešenie umožňujúce jednoduchý prechod osôb pri čiastočnom otvorení brán. TRIDO vyrába posuvné brány priamo na mieru z komponentov zhodných s priemyselnými bránami, určenými pre vysoké prevádzkové zaťaženie. Konštrukcia a povrchová úprava zabezpečujú vysokú prevádzkovú spoľahlivosť a dlhú životnosť.

Riešenie umožňujúce jednoduchý prechod osôb pri čiastočnom otvorení brán.

Od priemyselných brán sa líšia len svojim vzhľadom a použitým pohonom.

  • Jednoduché a komfortné ovládanie – Jedným ovládačom otvoríte bránu aj garáž. Signál odolá rušeniu a zaručí veľký dosah a spoľahlivosť. Vráta aj bránu môžete ovládať aj mobilným telefónom pomocou GSM kľúča.

  • Dokonalé tesnenie po celom obvode – Bočné tesnenie dokonale utesňuje zatvorené brány po celom ich obvode. Vratové krídlo je dotlačené na tesnenie až pri plnej zatvorenej polohe.

  • Bezporuchová prevádzka – Starostlivo spracované komponenty ako napr. pohony zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku garážových brán TRIDO.

  • Vysoká životnosť podlahového tesnenia – Špeciálna spodná guma maximálne utesní vráta na podlahe. Zvyšuje tepelný komfort garáže a znižuje prašnosť.

  • Flexibilne prevedenie bočných pántov – Originálne kolieska s guličkovými ložiskami zaručujú spoľahlivý a tichý pohyb brány.

  • Moderný spôsob spojovania plechov – Spájanie plechov modernou metódou TOX zaisťuje dokonalý tvarový a silový styk oboch súčastí.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem

Stavebná pripravenosť je prvým a veľmi dôležitým krokom pred montážou nových brán, preto jej venujeme maximálnu pozornosť. V rámci komplexnej podpory Vám radi poskytneme všetky informácie týkajúce sa stavebnej pripravenosti Vašej stavby. Prostredníctvom našich zmluvných partnerov si taktiež môžete objednať schôdzku či prehliadku stavby spolu s odbornou konzultáciou, vďaka ktorej ušetríte čas aj náklady a môžete sa dozvedieť o najvhodnejšom riešení pre Váš projekt.

OL – ostenie ľavé
OP – ostenie pravé
VN – výška nadpražia
SŠ – stavebná šírka
SV – stavebná výška

Hotový začistený stavebný otvor, popr. hotová nosná konštrukcia (zosilnenie obvodu otvoru)
Dokončená rovná podlaha
Prívod el. energie do zásuvky 230 V, 50 Hz, 6 A

Pomocou hmoždiniek a skrutiek do muriva alebo konštrukcie zosilňujúce obvod otvoru.

Údržbu strojných častí vykonáva dodávateľ alebo odborná firma v rámci záručného a pozáručného servisu. Vzhľadom na vysokú spoľahlivosť všetkých komponentov je požiadavka na bežnú údržbu minimálna.

Bránové krídlo sa skladá zo štyroch a viacerých sekcií. Oceľová sendvičová sekcia má prerušený tepelný most a spolu s celoobvodovým elastickým tesnením zaručujú najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti brány. Spoje medzi jednotlivými sekciami sú špeciálne tvarované a v prevádzke tak zabraňujú úrazu, napr. priškripnutiu prstov. Sekcie jazdia v koľajnici na kladkách s guličkovými ložiskami. Vráta nadľahčuje pružina, preto ani ručné ovládanie nevyžaduje veľkú fyzickú silu. Sekcionálne garážové brány TRIDO taktiež charakterizuje veľmi tichý chod, vysoká spoľahlivosť a maximálne dlhá životnosť. Automatické pohony nemeckého výrobcu SOMMER, ktorý je špičkou v odbore automatizácie (certifikované až na 80.000 cyklov), tvorí perfektné riešenie pre Vašu garáž.

Bočné ostenie nad 760 mm

  • jednoduchá nosná koľajnica

OL = ostenie ľavé
OP = ostenie pravé

Bočné ostenie 80 – 760 mm

  • jednoduchá nosná koľajnica s krídlovým otváračom

(riešenie patentovo chránené)

OL = ostenie ľavé
OP = ostenie pravé

Bočné ostenie 80 – 760 mm

  • hlavná a pomocná nosná koľajnica
  • mechanický rozvorový zámok

OL = ostenie ľavé
OP = ostenie pravé

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem

Vzhľad našich brán je okrem kvalitného prevedenia a spoľahlivosti garážových brán ďalším významným prvkom, na ktorý kladieme mimoriadny dôraz. Atraktívne garážové brány totiž umocnia estetickú jedinečnosť Vášho domu. Vyberte si aj Vy z bohatej ponuky farieb, dekorov, doplnkov a designov.

Typy panelov garážových brán

Hladký – H: Úplne hladký povrch
Woodgrain – W: povrch imitujúci štruktúru dreva, výborne odoláva mechanickému poškodeniu
Stucco – T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupkami, výborne odoláva mechanickému poškodeniu
Mikrol – HM: vonkajší plech hladká mikrodrážka, vnútorný plech hladká lamela
Al rám – A1

PRELISY

FARBY

IMITÁCIA DREVA

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem