Pergoly s posuvnou strechou

Žalúzie » Pergoly » Pergoly s posuvnou strechou

PERGOLY S POSUVNOU STRECHOU

Posuvná pergola je vybavená ovládateľnou zhrňovacou strechou, ktorá Vás chráni pred nepriaznivým počasím i pred slnečným žiarením.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem

POSUVNÁ PERGOLA EVA

Posuvná pergola SUNTECH EVA je najpredávanejšie riešenie s posuvnou strechou. Vďaka svojim vlastnostiam je pergolu možné inštalovať na 90% projektov (rodinné domy, byty, reštaurácie, kaviarne, hotely a iné komerčné využitie). Túto pergolu môžete inštalovať na stenu domu, prípadne ju kotviť do stropu (podbitie, balkón a iné). Posuvnú pergolu EVA môžeme kotviť i na drevostavbu s horizontálne uloženým kotviacim hranolom, prípadne za pomoci špeciálneho kotviaceho profilu aj na drevostavbu s vertikálne uloženými nosnými hranolmi. Stojky pergoly s posuvnou strechou sú tvorené profilmi 80×50 a je možné ich inštalovať na pripravené betónové pätky alebo zemné skrutky. Odtok vody môže byť riešený voľným odtokom cez predný látkový profil alebo za príplatok pomocou odtokového predného profilu, ktorý odvádza vodu vnútrom stojok.

ZÁKLADNÉ LÁTKY STRECHY

Posuvnú strechu pergoly tvorí 3 vrstvová PVC látka od nemeckého výrobcu  Mehler. V základnom prevedení môžete vyberať z kolekcie látok “Basic, Xlusive a Matt”, ktoré obsahujú 7 látok, označené ako “blackout”,  tzn. nepriehľadné. Za príplatok môžete zvoliť látku, ktorá je transparentná, ale stále si zachováva nepriedušné vlastnosti základných látok. Nevýhodou týchto látok s označením “Transparent” môže byť viditeľnosť nečistôt z hornej strany látky.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia posuvnej pergoly je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním. Rovnako, ako u posuvnej látky môžete vyberať z niekoľkých kolekcií. Základné farby bez príplatku sú RAL1013 a ON617 z kolekcie “Xlusive colours”, ktorá sa radí medzi najpopulárnejšie. Potom je možné za príplatok vyberať z “RAL colours”, ktoré obsahujú ďalších 5 farieb (RAL9016, RAL9006, RAL7006, RAL7016 a RAL9005). Tieto farby sú lakované v hladkom prevedení – lesklé. Ďalšie farebné a texturované prevedenie s príplatkom je z kolekcie “Xclusive colours a Textured colours”, prípadne akékoľvek farby z kolekcie RAL.

ROZMERY PERGOLY

Posuvná pergola EVA môže byť vyhotovená v 1, 2 a 3 modulovom prevedení. Pergola s jedným modulom (2 stojky) má maximálny rozmer 4.500 x 6.000 mm, dvojmodulové prevedenie (3 stojky) potom 9.000 x 6.000 mm a najväčší rozmer dosiahnete  s troj-modulovým prevedením (4 stojky) a to 13.000 x 6.000 mm. U tejto pergoly nie je možné  meniť daný počet stojok pre každý modul.

PRÍSLUŠENSTVO PERGOLY

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je priamo integrované v profiloch posuvnej strechy (látky).  Jedná sa o biele svetlo s teplým odtieňom, ktoré sa ovláda na diaľkovom ovládači spolu so strechou pergoly. K osvetleniu je možno kúpiť stmievač, ktorý Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i posuvnú strechu ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov. Na väčšie nečistoty môžete použiť slabú saponátovú vodu a potom saponát zmyť čistou vodou.

 • odolá voči nepriaznivému počasiu, záruka je 5 rokov
 • 7 farieb konštrukcie, 7 typov látky bez príplatku
 • 100% vodotesnosť pergoly a zatemňujúcej strešnej krytiny
 • Všetky šróby a súčiastky sú z nerezovej ocele
 • Veľký rozmer jedného modulu až 4500 x 6000 mm
 • Možnosť integrovaného LED osvetlenia
TYP PRODUKTU Hliníková pergola s posuvnou strechou EVA
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA RAL 7016
OVLÁDANIE Rádiovým pohonom Somfy
PREVEDENIE Pergola s odtokovým profilom, kotvená k domu
CENA 3 165 € (bez DPH a montáže)

ZHRŇOVACIA PERGOLA NOVO

Zhrňovacia pergola SUNTECH NOVO je vyhľadávaným riešením, keď projekt vyžaduje špeciálne riešenie – hĺbku zatienenia 7.000 mm alebo menej stojok (pri tejto pergole sa dajú použiť 2 stojky pre maximálny rozmer pergoly 6.000 x 7.000 mm s 2 modulmi v streche). Túto pergolu môžete inštalovať na stenu domu, prípadne ju kotviť do stropu (podbitie, balkón a iné). Zhrňovaciu pergolu NOVO môžeme kotviť aj na drevostavbu s horizontálne uloženým kotviacim hranolom, prípadne za pomoci špeciálneho kotviaceho profilu i na drevostavbu s vertikálne uloženými nosnými hranolmi. Vďaka robustnej konštrukcii je možné pergolu postaviť ako samostatne stojacu s dodatočnou zadnou konštrukciou. Stojky pergoly s posuvnou strechou je možné inštalovať na pripravené betónové pätky alebo zemné skrutky. Odtok vody je riešený pomocou predného odtokového profilu, ktorý odvádza vodu vnútri stojky.

ZÁKLADNÉ LÁTKY STRECHY

Posuvnú strechu pergoly tvorí 3-vrstvá PVC látka od nemeckého  výrobcu Mehler. V základnom prevedení môžete vyberať z kolekcie látok “Basic, Xlusive a Matt”, ktoré obsahujú 7 látok, ktoré sa označujú ako “blackout”, tzn. nepriehľadné. Za príplatok môžete zvoliť látku, ktorá je transparentná, ale stále si zachováva nepriedušné vlastnosti základných látok. Nevýhodou týchto látok s označením “Transparent” môže byť viditeľnosť nečistôt z hornej strany látky.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia posuvnej pergoly je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním. Rovnako ako u posuvnej látky môžete vyberať z niekoľkých kolekcií. Základné farby bez príplatku sú “RAL colours”, ktoré obsahujú 6 farieb (RAL9016, RAL1013, RAL9006, RAL7006, RAL7016,  a RAL9005). Tieto farby sú lakované v hladkom prevedení – lesklé. Ďalšia farba z kolekcie “Xclusive colours”, ktorá je bez príplatku a radí sa medzi najpopulárnejšie je ON617. Potom je možné za príplatok vyberať z rozšírenej kolekcie “Xclusive colours a Textured colours”, prípadne akékoľvek farby z kolekcie RAL.

ROZMERY PERGOLY

Zhrňovacia pergola NOVO môže byť vyhotovená v 1,2, a 3 modulovom prevedení. Pergola s jedným modulom (2 stojky) má maximálny rozmer 4.500 x 7.000 mm, dvoj modulové prevedenie (3 stojky), potom 9.000 x 7.000 mm a najväčší rozmer dosiahnete s troj modulovým prevedením (4 stojky) a to 13.000 x 7.000 mm. U tejto pergoly je možné použitie špeciálneho riešenia, keď zákazník požaduje väčší rozmer pergoly s 2 stojkami. V tomto prípade je možné použiť 2 stojny pre maximálny rozmer 6.000 x 7.000 mm (strechu tvoria 2 moduly tzn. 3 krokvy).

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je priamo integrované v profiloch posuvnej strechy (látky). Jedná sa o biele svetlo s teplým odtieňom, ktoré sa ovláda diaľkovým ovládačom spoločným s posuvnou strechou pergoly. K osvetleniu je možné dokúpiť stmievač, ktorý Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i posuvnú strechu ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov. Na väčšie nečistoty môžete použiť slabú saponátovú vodu a potom saponát zmyť čistou vodou.

 • odolá voči nepriaznivému počasiu, záruka je 5 rokov
 • 7 farieb konštrukcie, 7 typov látky bez príplatku
 • 100% vodotesnosť pergoly a zatemňujúcej strešnej krytiny
 • Všetky šróby a súčiastky sú z nerezovej ocele
 • Veľký rozmer jedného modulu až 7000 x 6000 mm
 • Možnosť integrovaného LED osvetlenia
TYP PRODUKTU Hliníková pergola s posuvnou strechou NOVO
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA RAL 7016
OVLÁDANIE Rádiovým pohonom Somfy
PREVEDENIE Pergola s odtokovým profilom, kotvená k domu
CENA 3 488 € (bez DPH a montáže)

PERGOLA FLAT S ROVNOU POSUVNOU STRECHOU

Pergola s rovnou posuvnou strechou FLAT je riešením pre projekty, ktoré vyžadujú rovnú strechu (tzn. bez sklonu) kôli inštalačnej výške alebo ďaľším požiadavkam. Túto pergolu môžete inštalovať na stenu domu, prípadne ju kotviť do stropu (podbitie, balkón a iné…). Pergolu s posuvnou strechou môžeme kotviť i na drevostavbu s horizontálne uloženým kotviacim hranolom, prípadne za pomoci špeciálneho kotviaceho profilu aj na drevostavbu s vertikálne uloženými nosnými hranolmi. Vďaka robustnej konštrukcii je možné pergolu postaviť ako samostatne stojacu s dodatočnou zadnou konštrukciou. Stojky pergoly s posuvnou strechou je možné inštalovať na pripravené betónové pätky alebo zemné skrutky. Odtok vody u tejto pergoly nie je zvedený do predného profilu, ale vodu odvádza špeciálne vyspádovaná látka do jednej alebo oboch strán.

ZÁKLADNÉ LÁTKY STRECHY

Strechu pergoly FLAT tvorí 3 vrstvá PVC látka od nemeckého výrobcu Mehler. V základnom prevedení môžete vyberať z kolekcie látok “Basic, Xclusive a Matt”, ktoré obsahujú 7 látok, ktoré sa označujú ako “blackout”, tzn. nepriehľadné. Za príplatok môžete zvoliť látku, ktorá je transparentná, ale stále si zachováva nepriedušné vlastnosti základných látok. Nevýhodou týchto látok s označením “Transparent” môže byť viditeľnosť nečistôt z hornej strany látky.

KONŠTRUKCIE A FARBY

Konštrukcia posuvnej pergoly je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním. Rovnako ako u posuvnej látky môžete vyberať z niekoľkých kolekcií. Základné farby bez príplatku sú “RAL colours”, ktoré obsahujú 6 farieb (RAL9016, RAL1013, RAL9006, RAL7006, RAL7016,  a RAL9005). Tieto farby sú lakované v hladkom prevedení – lesklé. Ďalšia farba z kolekcie “Xclusive colours”, ktorá je bez príplatku a radí sa medzi najpopulárnejšie je ON617. Potom je možné za príplatok vyberať z rozšírenej kolekcie “Xclusive colours a Textured colours”, prípadne akejkoľvek farby z kolekcie RAL.

ROZMERY PERGOLY

Pergola s posuvnou strechou môže byť vyhotovená v 1,2 a 3 modulovom prevedení. Pergola s jedným modulom (2 stojky) má maximálny rozmer 4.500 x 7.000 mm, dvoj-modulové prevedenie (3 stojky) potom 9.000 x 7.000 mm a najväčší rozmer dosiahnete  s troj-modulovým prevedením (4 stojky) a to 13.000 x 7.000 mm.

PRISLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je priamo integrované v profiloch posuvnej strechy (látky). Jedná sa o biele svetlo s teplým odtieňom, ktoré sa ovláda diaľkovým ovládačom spoločným s posuvnou strechou pergoly. K osvetleniu je možné dokúpiť stmievač, ktorý Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i posuvnú strechu ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov. Na väčšie nečistoty môžete použiť slabú saponátovú vodu a potom saponát zmyť čistou vodou.

 • Dlhoročná životnosť materiálov, ktoré sa ľahko čistia
 • Jednoduchým stlačením jedného tlačidla sa uskutoční stiahnutie strechy
 • Možnosť prepojenia viacero typov modulov a prekrytia veľkých rozmerov
 • 100% vodotesnosť pergoly ako i strešnej krytiny, ktorá je zatemňujúca
 • Odolnosť voči dažďu, slnečnému žiareniu a vetru – až 117 km/h
 • Široká ponuka rôžnych možností montáže
TYP PRODUKTU Hliníková pergola s posuvnou strechou FLAT
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA RAL 7016
OVLÁDANIE Rádiovým pohonom Somfy
PREVEDENIE Pergola s odtokovým profilom, kotvená k domu
CENA 4 650 € (bez DPH a montáže)

ZATIENENIE PERGOL PURE S POSUVNOU STRECHOU

Zatienenie s posuvnou strechou PURE je riešením pre už hotové drevené, oceľové, nerezové alebo iné  pergoly či konštrukcie. Látka odvádza dažďovú vodu voľne cez predný profil látky. Toto zatienenie nie je možné vybaviť odtokovým profilom, nakoľko nemá predné stojky.

ZÁKLADNÉ LÁTKY STRECHY

Tienenie PURE tvorí 3-vrstvá PVC látka od nemeckého výrobcu Mehler. V základnom prevedení môžete vyberať z kolekcie látok “Basic, Xclusive a Matt”, ktoré obsahujú 7 látok, ktoré sa označujú ako “blackout”, tzn. nepriehľadné. Za príplatok môžete zvoliť látku, ktorá je transparentná, ale stále si zachováva nepriedušné vlastnosti základných látok. Nevýhodou týchto látok s označením “Transparent” môže byť viditeľnosť nečistôt z hornej strany látky.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia posuvnej pergoly je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním. Rovnako ako u posuvnej látky môžete vyberať z niekoľkých kolekcií. Základné farby bez príplatku sú “RAL colours”, ktoré obsahujú 6 farieb (RAL9016, RAL1013, RAL9006, RAL7006, RAL7016,  a RAL9005). Tieto farby sú lakované v hladkom prevedení – lesklé. Ďalšia farba z kolekcie “Xclusive colours”, ktorá je bez príplatku a radí sa medzi najpopulárnejšie je ON617. Potom je možné za príplatok vyberať z rozšírenej kolekcie “Xclusive colours a Textured colours”, prípadne akékoľvek farby z kolekcie RAL.

ROZMERY PERGOLY

Zatienenie s posuvnou strechou môže byť vyhotovená v 1,2 a 3 modulovom prevedení. PURE s jedným modulom (2 krokvy) má maximálny rozmer 4.500 x 10.000 mm, dvoj-modulové prevedenie (3 krokvy) potom 9.000 x 10.000 mm a najväčší rozmer dosiahnete  s troj-modulovým prevedením (4 krokvy) a to 13.000 x 10.000 mm.

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je priamo integrované v profiloch posuvnej strechy (látky). Jedná sa o biele svetlo s teplým odtieňom, ktoré sa ovláda diaľkovým ovládačom spoločným s posuvnou strechou pergoly. K osvetleniu je možné dokúpiť stmievač, ktorý Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i posuvnú strechu ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov. Na väčšie nečistoty môžete použiť slabú saponátovú vodu a potom saponát zmyť čistou vodou.

 • Strešné tienenie pre existujúce drevené a oceľové konštrukcie
 • Všetky šróby sú z nerezovej ocele, zaručia tak dlhoročnú životnosť systému
 • Odolnosť voči poveternostným podmienkam
 • Veľký výsuv jedného modulu, až do hĺbky 10 metrov
 • Možnosť integrovaného LED osvetlenia
 • Možnosť prepojenia viacero typov modulov a prekrytia veľkých rozmerov so 100% vodotesnosťou
TYP PRODUKTU Posuvné zastrešenie PURE pre stávajúcu konštrukciu
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA RAL 7016
OVLÁDANIE Rádiovým pohonom Somfy
PREVEDENIE Zatienenie kotvené na stávajúcu konštrukciu
CENA 2 724 € (bez DPH a montáže)

PERGOLY MN S POSUVNOU STRECHOU

Pergoly MN s posuvnou strechou sú jasnou voľbou pre tých, ktorí chcú ničím nerušený výhľad zo svojej terasy. Tieto pergoly nemajú predné stojky, ale sú kotvené pomocou dodatočných podpier na stenu domu. Dodatočná konštrukcia je inštalovaná pod zatienením (MN1 alebo MN2) alebo nad zatienením (MN3 a MN4). Pergola môže mať rovné profily (MN1 a MN3) alebo zahnuté profily (MN2 a MN4). Dažďová voda odteká voľne cez predný profil látky. Túto pergolu nie je možné vybaviť  odtokovým profilom.

ZÁKLADNÉ LÁTKY STRECHY

Pergoly bez prednej konštrukcie tvorí 3 vrstvá PVC látka od nemeckého výrobcu Mehler. V základnom prevedení môžete vyberať z kolekcie látok “Basic, Xclusive a Matt”, ktoré obsahujú 7 látok, ktoré sa označujú ako “blackout”, tzn. nepriehľadné. Za príplatok môžete zvoliť látku, ktorá je transparentná, ale stále si zachováva nepriedušné vlastnosti základných látok. Nevýhodou týchto látok s označením “Transparent” môže byť viditeľnosť nečistôt z hornej strany látky.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia posuvnej pergoly je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním. Rovnako ako u posuvnej látky môžete vyberať z niekoľkých kolekcií. Základné farby bez príplatku sú “RAL colours”, ktoré obsahujú 6 farieb (RAL9016, RAL1013, RAL9006, RAL7006, RAL7016,  a RAL9005). Tieto farby sú lakované v hladkom prevedení – lesklé. Ďalšia farba z kolekcie “Xclusive colours”, ktorá je bez príplatku a radí sa medzi najpopulárnejšie je ON617. Potom je možné za príplatok vyberať z rozšírenej kolekcie “Xclusive colours a Textured colours”, prípadne akékoľvek farby z kolekcie RAL.

MODULOVÉ PREVEDENIE

Pergoly MN môžu byť vyhotovené v 1, 2 a 3 modulovom prevedení. Vždy záleží na jednotlivom type.

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je priamo integrované v profiloch posuvnej strechy (látky). Jedná sa o biele svetlo s teplým odtieňom, ktoré sa ovláda diaľkovým ovládačom spoločným s posuvnou strechou pergoly. K osvetleniu je možné dokúpiť stmievač, ktorý Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i posuvnú strechu ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov. Na väčšie nečistoty môžete použiť slabú saponátovú vodu a potom saponát zmyť čistou vodou.

 • Štýlové riešenie strešného tienenia
 • Špeciálne kotvenie k domu bez použitia stojín s veľkým výsuvom
 • Jednoduchým stlačením jedného tlačidla sa uskutoční stiahnutie strechy
 • Možnosť prepojenia viacero typov modulov a prekrytia veľkých rozmerov so 100% vodotesnosťou
 • Možnosť integrovaného LED osvetlenia
 • Jedinečný produkt svojho druhu na svete
TYP PRODUKTU Hliníková pergola s posuvnou strechou MN
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA RAL 7016
OVLÁDANIE Rádiovým pohonom Somfy
PREVEDENIE Pergola zavesená k domu s vystužovacím profilom
CENA 3 659 € (bez DPH a montáže)

POSUVNÁ PERGOLA RIVERA K DOMU

Integrovaná zhrňovacia markíza poskytne počas slnečného počasia dokonalý tieň. Taktiež Vás chráni pred vetrom, bočným dažďom a predlžujeme Vašu sezónu strávenú na terase. Určite oceníte aj panoramatický výhľad.

ZÁKLADNÉ LÁTKY STRECHY

Strechu pergol RIVERA tvorí 3 vrstvová PVC látka z kolekcie Resistant.

KONŠTRUKCIA A FARBY

V základnej variante  môžete vyberať zo 16 rôznych farebných prevedení od svetlých po tmavé. Konštrukcia pergol je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality značkou IGP. Základné farby kolekcie “Classic coloures” obsahujú  16 farieb – lesklé a matné. Za príplatok môžete vyberať z kolekcie “Trend” alebo “Rainbow”. Samozrejmosťou  je možnosť výberu akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL.

ROZMERY PERGOLY

Rozmer 1-modulového prevedenia pergoly (2 stojky) je 5.000 x 7.000 mm, 2-modulového prevedenia (3 stojky), potom 10.000 x 7.000 mm a najväčší rozmer dosiahnete s použitím 3-modulového prevedenia (4 stojky) a to 15.000 x 7.000 mm. Na vyžiadanie je možné vyhotoviť aj väčšiu pergolu s viacerými modulmi. Štandardná výška stojok je 2.200 mm, ale za príplatok je možno  zvoliť ľubovoľnú výšku predných stojok. Táto pergola dovoľuje asymetrické uloženie hliníkových stojok.

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je umiestnené na odtokovom profile (hornej nosnej konštrukcie). Osvetlenie môže byť buď priame alebo nepriame (záleží na umiestnení) osvetľovacou lištou na odtokovom profile. Štandardné osvetlenie je LED  (biele), ktoré je možno ovládať na diaľkovom ovládaní. Ako novinku môžete teraz kúpiť aj farebné RGB LED osvetlenie, ktoré sa ovláda na inom diaľkovom ovládači. K bielemu LED osvetleniu je možno  kúpiť stmievač, ktorý Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%. Ako ďalšie zaujímavé príslušenstvo môžete zvoliť posuvné alebo fixné zasklenie, prípadne screenové rolety.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i posuvnú strechu ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov. Na väčšie nečistoty môžete použiť slabú saponátovú vodu a potom saponát zmyť čistou vodou.

 • Kvalitný výrobok ,,Made in Swiss,, s 5 ročnou zárukou
 • Strešná látka je odolná voči dažďu, vetru aj ohňu
 • Možnosť vybavenia screenami, presklenými stenami, osvetlením a inými prvkami
 • 16 farieb konštrukcie bez príplatku
 • Možnosť doplnenia o samonosný podlahový systém I.S.L.A.
 • Garantovaná dlhoročná životnosť a nízkonákladová údržba
TYP PRODUKTU Hliníková pergola s posuvnou strechou RIVERA
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA Classic colours
CENA Na dotaz (bez DPH a montáže)

PERGOLA BAVONA (SOFTOP) S ROVNOU KONŠTRUKCIOU

Pergoly BAVONA majú celkom rovnú hliníkovú konštrukciu, vhodnú pre dnešné moderné stavby.

Strechu pergoly tvorí vodeodolná látka z kolekcie “Resistant”, ktorá má spád v smere od motora a krycej striešky (miesto, z ktorého sa vysúva). Na protiľahlej strane motora musí byť teda inštalovaný odtok vody, ktorý je integrovaný vo vnútri stojky pergoly. Do 17 m2 sa používa len 1 odtokový stĺp, nad 17 m2 sa už musia použiť 2 odtokové stĺpy. V mieste odtokového stĺpu nesmie  byť vedený prívod elektriny k motoru alebo zvislým clonám.

ZÁKLADNÉ LÁTKY STRECHY

Strechu pergol BAVONA tvorí 3 vrstvová PVC látka z kolekcie Resistant. V základnej variante  môžete vyberať zo 16 rôznych farebných prevedení od svetlých po tmavé

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia pergol je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality značkou IGP. Základné farby kolekcie “Classic coloures” obsahujú  16 farieb – lesklé a matné. Za príplatok môžete vyberať z kolekcie “Trend” alebo “Rainbow”. Samozrejmosťou  je možnosť výberu akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL.

ROZMERY PERGOLY

Maximálny rozmer tejto pergoly je 5.000 x 6.000 mm v jednomodulovom prevedení so 4 stojkami. Maximálna výška celej konštrukcie môže byť 3.000 mm. Štandardná dĺžka stojok je 2400 mm, ale za príplatok je možné použiť ľubovoľnú dĺžku, maximálne však 2770 mm.

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je umiestnené na odtokovom profile (hornej nosnej konštrukcie). Osvetlenie môže byť buď priame alebo nepriame (záleží na umiestnení) osvetľovacou lištou na odtokovom profile. Štandardné osvetlenie je LED  (biele), ktoré je možno ovládať na diaľkovom ovládaní. Ako novinku môžete teraz kúpiť aj farebné RGB LED osvetlenie, ktoré sa ovláda na inom diaľkovom ovládači. K bielemu LED osvetleniu je možno  kúpiť stmievač, ktorý Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%. Ako ďalšie zaujímavé príslušenstvo môžete zvoliť posuvné alebo fixné zasklenie, prípadne screenové rolety.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i posuvnú strechu ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov. Na väčšie nečistoty môžete použiť slabú saponátovú vodu a potom saponát zmyť čistou vodou.

 • Kvalitný výrobok ,,Made in Swiss,, s 5 ročnou zárukou
 • Strešná látka je odolná voči dažďu, vetru aj ohňu
 • Možnosť vybavenia screenami, presklenými stenami, osvetlením a inými prvkami
 • 16 farieb konštrukcie bez príplatku
 • Možnosť doplnenia o samonosný podlahový systém I.S.L.A.
 • Pergola zhotovená na mieru podľa individuálnych požiadaviek
TYP PRODUKTU Pohyblivá hliníková pergola BAVOVA SOFTTOP
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA Classic colours
CENA Na dotaz (bez DPH a montáže)

PERGOLA MELANO S ROVNOU ROBUSTNOU KONŠTRUKCIOU

Pergoly MELANO sa radia medzi najvyššiu radu pergol od švajčiarskeho výrobcu. Majú celkom rovnú hliníkovú konštrukciu, vhodnú pre dnešné moderné stavby. Strechu pergol tvorí vodeodolná látka z kolekcie “Resistant”, ktorá má spád v smere od motora a krycej striešky (miesto, z ktorého  sa vysúva). Na protiľahlej strane motora musí byť teda  inštalovaný odtok vody, ktorý je integrovaný vo vnútri nosnej stojky pergoly. Do 17 m2 sa používa len 1 odtokový stĺp, nad 17 m2 sa už musia použiť 2 odtokové stĺpy. V mieste odtokových stĺpov nesmie byť vedený prívod elektriky k motoru alebo zvislým roletám.

ZÁKLADNÉ LÁTKY STRECHY

Strechu pergol MELANO tvorí 3 vrstvová PVC látka z kolekcie Resistant. V základnej variante  môžete vyberať zo 16 rôznych farebných prevedení od svetlých po tmavé.

KONŠTRUKCIA A FARBY

Konštrukcia pergol je tvorená extrudovanými hliníkovými profilmi, ktoré sú ošetrené práškovým lakovaním tej najvyššej kvality značkou IGP. Základné farby kolekcie “Classic coloures” obsahujú  16 farieb – lesklé a matné. Za príplatok môžete vyberať z kolekcie “Trend” alebo “Rainbow”. Samozrejmosťou  je možnosť výberu akejkoľvek farby dľa vzorkovníka RAL.

ROZMERY PERGOLY

Maximálny rozmer tejto pergoly je 5.000 x 7.000 mm v jednomodulovom prevedení so 4 stojkami. Maximálna výška celej konštrukcie môže byť 3.000 mm. Štandardná dĺžka stojok je 2600 mm.

PRÍSLUŠENSTVO K PERGOLE

Medzi obľúbené príslušenstvo patrí osvetlenie, ktoré je umiestnené na odtokovom profile (hornej nosnej konštrukcie). Osvetlenie môže byť buď priame alebo nepriame (záleží na umiestnení) osvetľovacou lištou na odtokovom profile. Štandardné osvetlenie je LED  (biele), ktoré je možno ovládať na diaľkovom ovládaní. Ako novinku môžete teraz kúpiť aj farebné RGB LED osvetlenie, ktoré sa ovláda na inom diaľkovom ovládači. K bielemu LED osvetleniu je možno  kúpiť stmievač, ktorý Vám dovolí regulovať intenzitu osvetlenia v rozsahu 0%, 33%, 66% a 100%. Ako ďalšie zaujímavé príslušenstvo môžete zvoliť posuvné alebo fixné zasklenie, prípadne screenové rolety.

ÚDRŽBA PERGOLY

Táto posuvná pergola je celkom bezúdržbová a preto nevyžaduje špeciálnu údržbu. Čas od času doporučujeme konštrukciu i posuvnú strechu ošetriť čistou vodou bez použitia saponátov. Na väčšie nečistoty môžete použiť slabú saponátovú vodu a potom saponát zmyť čistou vodou.

 • Unikátny vonkajší priestor s elegantným dizajnom
 • Kvalitný výrobok ,,Made in Swiss,, s 5 ročnou zárukou
 • Spoľahlivá ochrana pred dažďom a vetrom, vďaka zvislým clonám
 • Možnosť vybavenia pergoly posuvnými presklenými stenami
 • Lakovaná hliníková konštrukcia odolná voči korózii
 • Možnosť doplnenia o samonosný podlahový systém I.S.L.A.
TYP PRODUKTU Moderná pergola s posuvnou strechou MELANO
ŠÍRKA 4000 mm
HĹBKA 3000 mm
FARBA Classic colours
CENA Na dotaz (bez DPH a montáže)