TRIDO Evo

Home>TRIDO Evo

Plánujete meniť staré garážové brány za nové a nechcete búrať? Nemusíte!

Garážové brány pre rekonštrukcie bez búrania.

Montáž garážových brán TRIDO Evo zvládneme bez búrania pôvodných zárubní a akýchkoľvek iných stavebných úprav. Vyhnete sa tak opravovaniu múrov, dohováraniu murárov a upratovaniu neporiadku. To všetko iba za 3 hodiny.

Zaujímavý vzhľad pre moderné novostavby

Rám garážovej brány je výrazným architektonickým prvkom odlišujúcim TRIDO Evo od bežných sekcionálnych brán. Vďaka rámu sa montujú pred stavebný otvor a to možno efektne využiť aj v novostavbách.

 • Jednoduché a komfortné ovládanie – Jedným ovládačom otvoríte bránu aj garáž. Signál odolá rušeniu a zaručí veľký dosah a spoľahlivosť. Vráta aj bránu môžete ovládať aj mobilným telefónom pomocou GSM kľúča.

 • Dokonalé tesnenie po celom obvode – Bočné tesnenie dokonale utesňuje zatvorené brány po celom ich obvode. Vratové krídlo je dotlačené na tesnenie až pri plnej zatvorenej polohe.

 • Bezporuchová prevádzka – Starostlivo spracované komponenty ako napr. pohony zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku garážových brán TRIDO.

 • Vysoká životnosť podlahového tesnenia – Špeciálna spodná guma maximálne utesní vráta na podlahe. Zvyšuje tepelný komfort garáže a znižuje prašnosť.

 • Flexibilne prevedenie bočných pántov – Originálne kolieska s guličkovými ložiskami zaručujú spoľahlivý a tichý pohyb brány.

 • Moderný spôsob spojovania plechov – Spájanie plechov modernou metódou TOX zaisťuje dokonalý tvarový a silový styk oboch súčastí.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem

Stavebná pripravenosť je prvým a veľmi dôležitým krokom pred montážou nových brán, preto jej venujeme maximálnu pozornosť. V rámci komplexnej podpory Vám radi poskytneme všetky informácie týkajúce sa stavebnej pripravenosti Vašej stavby. Prostredníctvom našich zmluvných partnerov si taktiež môžete objednať schôdzku či prehliadku stavby spolu s odbornou konzultáciou, vďaka ktorej ušetríte čas aj náklady a môžete sa dozvedieť o najvhodnejšom riešení pre Váš projekt.

OL – ostenie ľavé
OP – ostenie pravé
VN – výška nadpražia
SŠ – stavebná šírka
SV – stavebná výška

Hotový začistený stavebný otvor, popr. hotová nosná konštrukcia (zosilnenie obvodu otvoru)
Dokončená rovná podlaha
Prívod el. energie do zásuvky 230 V, 50 Hz, 6 A

Pomocou hmoždiniek a skrutiek do muriva alebo konštrukcie zosilňujúce obvod otvoru.

Údržbu strojných častí vykonáva dodávateľ alebo odborná firma v rámci záručného a pozáručného servisu. Vzhľadom na vysokú spoľahlivosť všetkých komponentov je požiadavka na bežnú údržbu minimálna.

Vratové krídlo je zložené zo 4 a viac sekcií. Oceľová sendvičová sekcia s prerušeným tepelným mostom a celo-obvodové elastické gumové tesnenie zaručujú najlepšie tepelnoizolačné vlastnosti brány. Spoje medzi sekciami sú špeciálne tvarované tak, aby v prevádzke nemohlo dôjsť k úrazu, napr. priškripnutiu prstov. Sekcia jazdí v koľajnici na kladkách s guličkovými ložiskami. Vráta sú navyše nadľahčované pružinou, takže ani ručné núdzové ovládanie nevyžaduje veľkú fyzickú silu. Veľmi tichý chod, vysoká spoľahlivosť a maximálne dlhá životnosť sú vlastnosti, ktoré charakterizujú sekcionálne brány TRIDO. S automatickým pohonom nemeckého výrobcu SOMMER, ktorý je špičkou v odbore automatizácie (certifikovaných až na 80 tisíc cyklov), tvorí ideálne riešenie pre Vašu garáž.

Sekčné vráta TRIDO Evo novo vyrábame do pôvodnej zárubne svetlej šírky 6000 mm a výšky 3670 mm.

Kovanie je jednou z najdôležitejších súčastí brány a je navrhovaná a vyrábaná tak, aby vyhovovala aj tým najnáročnejším požiadavkám. Limitujúcim faktorom pri výbere garážovej brány sú aj konštrukčné podmienky. Preto máme na výber hneď z niekoľkých variantov kovania.

Dvojitá dráha

 • nízky systém s pružinami vzadu
 • nadpražie: min. 40 mm
 • ostenie: min. 0 mm

VN – výška nadpražia

Dvojitá dráha

 • nízky systém s pružinami vzadu
 • nadpražie: min. 0 mm
 • ostenie: min. 0 mm

VN – výška nadpražia

Dvere ku garážovým bránam

Do brány možno vsadiť dvere v hliníkovom ráme, ktorý môže byť v eloxovanej striebornej farbe alebo lakovaný rovnakou farbou ako brány podľa vzorkovníka RAL. Dvere sú opatrené kovaním kľučka/kľučka alebo kľučka/guľa, uzamykanie je riešené zámkovou vložkou s možnosťou montáže bezpečnostného kovania.

Okná ku garážovým bránam

Okná tvoria praktické a elegantné riešenie presvetlenia garáže. Do brány je možné vsadiť okná najrôznejších tvarov a prevedení – oblúkové, okrúhle, nerezové a ďalšie.

Doplnky brány

Kľučky, madlá, mriežky a ďalšie užitočné doplnky v rôznych prevedeniach podľa funkcie a účelu.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem

Vzhľad našich brán je okrem kvalitného prevedenia a spoľahlivosti garážových brán ďalším významným prvkom, na ktorý kladieme mimoriadny dôraz. Atraktívne garážové brány totiž umocnia estetickú jedinečnosť Vášho domu. Vyberte si aj Vy z bohatej ponuky farieb, dekorov, doplnkov a designov.

Typy panelov garážových brán

Hladký – H: Úplne hladký povrch
Woodgrain – W: povrch imitujúci štruktúru dreva, výborne odoláva mechanickému poškodeniu
Stucco – T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupkami, výborne odoláva mechanickému poškodeniu
Mikrol – HM: vonkajší plech hladká mikrodrážka, vnútorný plech hladká lamela
Al rám – A1

PRELISY

FARBY

IMITÁCIA DREVA

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem