Pergoly s naklápacími lamelami

Žalúzie » Pergoly » Pergoly s naklápacími lamelami

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY
S NAKLÁPACÍMI LAMELAMI

 Bioklimatická pergola
MARIDIEM BIO

Hliníková pergola MM BIO disponuje zastrešením tvoreným naklapacími lamelami, vďaka čomu dosahuje ako kompletnú vode odolnosť, tak nevídané bioklimatické funkciu, ktorá zaistí príjemne strávené chvíle na Vašej terase. Pergola Meridiem ponúka mnoho možností doplnkového príslušenstva ako je látkové bočné tienenie, kompletné zasklenie, infrakúrenie, alebo senzory, ktoré pomôžu ochrániť Váš zahradný nábytok pred dažďom. Ako tuzemský výrobca sme schopní splniť každé individuálne prianie našich zákazníkov, či už ide o farbu, veľkosť, alebo spôsob ukotvenia. Výrobca tohto typu pergoly je spoločnosť Alutech Bohemia.

Bioklimatická pergola Meridiem, ktorá v sebe odráža exkluzívne funkcie, precízne spracovanie a excelentný design. To, že Meridiem nie je prototyp svojho druhu, sa premenilo v značnú výhodu. Pergolu spoločnosť obohatila o veľký technický vývoj a doladila ju k dokonalosti.

K výrobe pergoly sa používajú extrudované hliníkové profily tej najvyššej kvality. Meridiem sa môže pýšiť celohliníkovú konštrukciu a použitím iba nehrdzavejúceho materiálu. Rám pergoly je vybavený kontrolným otvorom, v ktorom je vedená elektroinštalácia. Možnosť otvorenia kanálu tak zaisťuje plnohodnotný záručný a pozáručný servis. Najmenej výrazným odklonením sa od väčšiny konkurenčných produktov je doplnenie lamelového zastrešenia o gumové tesnenie, ktoré eliminuje vibrácie a nepríjemné zvuky v prípade silnejších poveternostných podmienok. Spoločnosť nezabudla ani na vizuálnu stránku pergoly a odtieň lakovania je tak možné vybrať z veľmi bohaté škály farieb a štruktúr, pričom dokonca i odtiene s metalickými prvkami sú v základnej ponuke.

Na hlíkovú pergolu, mechanické časti a povrchovú úpravu poskytujeme zákazníkom záruku 60 mesiacov. Na lineárny pohon, riadiacu jednotku a príslušenstvo máme záruku štandardne 24 mesiacov.

Pergola produktovej rady Meridiem napĺňa nielen naše predstavy, ale predovšetkým predstavy Vás, zákazníkov, a to do posledného detailu.

+ screenové rolety

+ bočné presklenie

+ LED osvetlenie

+ elektické infražiariče

+ dažďový senzor

+ slnečný senzor

+ veterný senzor

Šírka 3000 mm
Hĺbka 3000 mm
Výška 3000 mm
Farba RAL 7*** / 9***
Prevedenie Samostatně stojící / kotvená k domu
Ovládanie rádiový pohon Elero
řídící jednotka Somfy
pětikanálový ovladač

Cena 6 612,31 € (bez DPH a montáže)

Potrebujete s niečím poradiť alebo máte záujem o cenovú ponuku?
Napíšte nám a my sa Vám ozveme!

Mám záujem

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem