Pergoly s naklápacími lamelami

Home>Pergoly>Pergoly s naklápacími lamelami

BIOKLIMATICKÉ PERGOLY

 Hliníkové bioklimatické pergoly

Hliníková bioklimatická pergola disponuje zastrešením zloženým z naklápacích lamiel. Dosahuje vďaka tomu kompletnú vodeodolnosť a nevídané bioklimatické funkcie. Naklápacie lamely umožňujú odvetranie tepla a odrážajú slnečné lúče. Dažďová voda môže byť z pergoly odvádzaná zvodom zabudovaným vo vnútri nohy stredovej pergoly.

Príjemné chvíle na vašej terase si tak môžete vďaka tomuto druhu pergoly dopriať za každého počasia.

Pre bioklimatické pergoly ponúkame aj bohaté možnosti doplnkového príslušenstva ako je látkové bočné tienenie, kompletné zasklenie, infra kúrenie, alebo senzory, ktoré budú chrániť váš záhradný nábytok pred dažďom.

Radi vám zabezpečíme individuálne zastrešenie vašej terasy bioklimatickou pergolou, ktorá presne splní všetky vaše priania. A to či už ide o farbu, veľkosť alebo spôsob ukotvenia. Výrobca tohto typu pergoly je spoločnosť Alutech Bohemia.

Bioklimatická pergola v sebe odráža exkluzívne funkcie, precízne spracovanie a excelentný design. Tento druh pergoly prešiel veľkým technickým vývojom a postupne bol doladený do dokonalosti.

K výrobe hliníkovej bioklimatickej pergoly sa používajú extrudované hliníkové profily tej najvyššej kvality. Na výrobu pergoly bol použitý iba nehrdzavejúci materiál. Pýši sa celohliníkovou konštrukciou.

Rám pergoly je vybavený kontrolným otvorom, v ktorom je vedená elektroinštalácia. Možnosť otvorenia kanálu tak zaisťuje plnohodnotný záručný a pozáručný servis.

Najmenej výrazným odklonením sa od väčšiny konkurenčných produktov je doplnenie lamelového zastrešenia o gumové tesnenie, ktoré eliminuje vibrácie a nepríjemné zvuky v prípade silnejších poveternostných podmienok.

Výrobca nezabudol ani na vizuálnu stránku pergoly. Odtieň lakovania je možné vybrať z bohatej škály farieb a štruktúr. V základnej ponuke sú dokonca i odtiene s metalickými prvkami.

Na hliníkovú bioklimatickú pergolu, mechanické časti a povrchovú úpravu poskytuje výrobca záruku až 60 mesiacov. Na lineárny pohon, riadiacu jednotku a príslušenstvo, je záruka 24 mesiacov.

Hliníková bioklimatická pergola s naklápacími lamelami napĺňa nielen naše predstavy, ale predovšetkým predstavy zákazníkov, a to do posledného detailu.

  • Relax na terase za každého počasia
  • Exkluzívne funkcie skĺbené s excelentným dizajnom
  • Bohaté doplnkové príslušenstvo
  • Použitý iba nehrdzavejúci materiál
  • Kontrolný otvor na elektroinštaláciu
  • Eliminácia vibrácií a nepríjemných zvukov
  • V základe dostupné aj metalické odtiene
  • Záruka až 60 mesiacov

Screenové rolety

Screenové rolety vám zaistia dokonalú ochranu bočných stien vašej bioklimatickej pergoly pred slnečným žiarením.

Bočné presklenie

Vďaka bočnému preskleniu si môžete vytvoriť zo svojej bioklimatickej pergoly zimnú záhradu alebo oddeliť len vybranú časť pergoly od zvyšku záhrady. Vybrať si môžete rámové alebo bezrámové bočné presklenie.

Led osvetlenie inštalované do lamiel bioklimatickej pergoly

Štýlové LED osvetlenie zabudované priamo v pergole dodá vašej terase zaujímavý vzhľad a zároveň poslúži ako praktické osvetlenie vo večerných hodinách.

Riadiaca jednotka Somfy

Riadiaca jednotka určená špeciálne pre bioklimatické pergoly slúži na ovládanie senzorov, osvetlenia a ďalších doplnkov. Pomôže vám ovládať vašu pergolu telefónom, ovládačom alebo hlasom.

Elektrické infražiariče

Elektrický infražiarič sa postará o vykúrenie vašej terasy prostredníctvom infračerveného žiarenia. Posedenie na terase si vďaka tomu budete môcť užiť za každého počasia.

Dažďový, slnečný alebo veterný komfort zabezpečia pod vašou pergolou vždy príjemné prostredie. Zároveň vďaka automatizácií ochránia vašu bioklimatickú pergolu napríklad pred silným vetrom bez potreby akéhokoľvek zásahu z vašej strany.

Šírka 3000 mm
Hĺbka 3000 mm
Výška 3000 mm
Farba RAL 7*** / 9***
Prevedenie Samostatně stojící / kotvená k domu
Ovládanie rádiový pohon Elero
řídící jednotka Somfy
pětikanálový ovladač

Cena 6 612,31 € (bez DPH a montáže)

Potrebujete s niečím poradiť alebo máte záujem o cenovú ponuku?
Napíšte nám a my sa Vám ozveme!

Mám záujem

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem