Priemyselné brány

Home>Priemyselné brány

Priemyselné brány

Priemyselné brány sú využívané na uzatváranie stavebných otvorov určených prevažne pre vozidlá alebo manipuláciu s materiálom, a to ako vo vstupe, tak aj vo vnútri budovy. Najčastejšie použitie týchto brán je v priemyselných objektoch, ako sú výrobné haly, sklady, garáže, autoservisy alebo umývacie linky.

V našom vlastnom technickom a vývojovom centre sme schopní vyrobiť vráta aj podľa najnáročnejších požiadaviek zákazníka. Nájdeme riešenie, nech už je Váš projekt akýkoľvek.

  • Jednoduché a komfortné ovládanie – Jedným ovládačom otvoríte bránu aj garáž. Signál odolá rušeniu a zaručí veľký dosah a spoľahlivosť. Vráta aj bránu môžete ovládať aj mobilným telefónom pomocou GSM kľúča.

  • Dokonalé tesnenie po celom obvode – Bočné tesnenie dokonale utesňuje zatvorené brány po celom ich obvode. Vratové krídlo je dotlačené na tesnenie až pri plnej zatvorenej polohe.

  • Bezporuchová prevádzka – Starostlivo spracované komponenty ako napr. pohony zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku garážových brán TRIDO.

  • Vysoká životnosť podlahového tesnenia – Špeciálna spodná guma maximálne utesní vráta na podlahe. Zvyšuje tepelný komfort garáže a znižuje prašnosť.

  • Flexibilne prevedenie bočných pántov – Originálne kolieska s guličkovými ložiskami zaručujú spoľahlivý a tichý pohyb brány.

  • Moderný spôsob spojovania plechov – Spájanie plechov modernou metódou TOX zaisťuje dokonalý tvarový a silový styk oboch súčastí.

Typy priemyselných brán

Sekcionálne priemyselné brány

Sekcionálne priemyselné brány ponúkajú spoľahlivosť, tepelný komfort a dôraz na estetické riešenie.
Zistiť viac

Skladacie brány

Skladacie sendvičové brány sú ideálnym riešením pri nedostatku miesta.
Zistiť viac

Hangárové brány

Posuvné skladacie vráta sa uplatnia u vojenských či komerčných hangárov.
Zistiť viac

Rýchlobežné brány

Rýchlobežné brány tvoria predel medzi dvoma rôznymi priestormi s početnou prevádzkou.
Zistiť viac

Rolovacie brány

Rolovacie brány vyhovujú vysokým nárokom na životnosť, prevádzkovú záťaž a bezpečnosť
Zistiť viac

Tesniace límce a vyrovnávacie mostíky

Ochranné zariadenia a zariadenia na vyrovnávanie výškových rozdielov
Zistiť viac

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem