Sekcionálne priemyselné brány

Home>Sekcionálne priemyselné brány

Sekčné priemyselné brány sú navrhované a vyrábané podľa individuálnych prianí zákazníka pre použitie v priemyselných objektoch – výrobné haly, sklady, garáže, autosalóny, výstavné pavilóny, umývacie linky atď. Vzhľadom na eleganciu prevedenia, je možné tieto brány TRIDO osadiť aj do exkluzívnych budov bánk a úradov, nemocníc, supermarketov aj občianskej výstavby.

Spoľahlivosť, výborné tepelnoizolačné vlastnosti a dôraz na estetické riešenie sú hlavné prednosti týchto garážových brán. Vďaka výhodnej cene a nadštandardným záručným podmienkam sú ideálnym riešením aj pre najnáročnejšieho zákazníka.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem

Stavebná pripravenosť je prvým a veľmi dôležitým krokom pred montážou nových brán, preto jej venujeme maximálnu pozornosť. V rámci komplexnej podpory Vám radi poskytneme všetky informácie týkajúce sa stavebnej pripravenosti Vašej stavby. Prostredníctvom našich zmluvných partnerov si taktiež môžete objednať schôdzku či prehliadku stavby spolu s odbornou konzultáciou, vďaka ktorej ušetríte čas aj náklady a môžete sa dozvedieť o najvhodnejšom riešení pre Váš projekt.

OL – ostenie ľavé
OP – ostenie pravé
VN – výška nadpražia
SŠ – stavebná šírka
SV – stavebná výška

  • hotový začistený stavebný otvor, príp. hotová nosná konštrukcia (zosilnenie obvodu otvoru)
  • dokončená rovná podlaha
  • prívod el. energie 400V (výnimočne 230V), 50Hz, 16A
  • kolmosť stien a podlahy
  • pomocou skrutiek k pripravenej konštrukcii zosilňujúcej obvod otvoru
  • vlastné uchytenie pohonu a vodiacich prvkov je pre rôzne veľkosti odlišné a preto je vhodné rozmiestnenie výstužných profilov vopred konzultovať s dodávateľom

Údržbu strojných častí vykonáva dodávateľ alebo odborná firma v rámci záručného a pozáručného servisu. Vzhľadom na vysokú spoľahlivosť všetkých komponentov je požiadavka na bežnú údržbu minimálna. Jedná sa prakticky o zachovanie čistoty v priestore brány, vodiacich líšt a pod. a kontrolou nepoškodenosti jednotlivých dielov (laná, pánty, atď.).

Vratové krídlo pozostáva zo sekcií 50 alebo 61 cm vysokých. Sendvičová sekcia s hrúbkou 40 mm je tvorená vnútorným a vonkajším oceľovým plášťom (0,5 mm) spojeným polyuretánovou penou. Sekčné vráta sú nadľahčované vyrovnávacou pružinou. Ručné ovládanie malých a stredných brán je tak veľmi jednoduché a nevyžaduje veľkú fyzickú silu.

Rôzne systémy kovania umožňujú prispôsobiť brány takmer každej stavebnej situácii pri novostavbe aj pri renovácii. Vráta sú montované do úplne hotových stavebných otvorov či nosných konštrukcií vrátane hotovej podlahy. Pre priemyselné brány je minimálna výška nadpražia 250 mm, a to ako pre brány bez pohonu, tak s pohonom.

VN min. 420/470

VN = výška nadpražia

VN min. 320/260

VN = výška nadpražia

VN min. od 650

VN = výška nadpražia

VN min. od 2000

VN = výška nadpražia

VN min. výška otvoru + 400

VN = výška nadpražia

VN min. výška otvoru + 400

VN = výška nadpražia

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem

Vzhľad našich brán je okrem kvalitného prevedenia a spoľahlivosti garážových brán ďalším významným prvkom, na ktorý kladieme mimoriadny dôraz. Atraktívne garážové brány totiž umocnia estetickú jedinečnosť Vášho domu. Vyberte si aj Vy z bohatej ponuky farieb, dekorov, doplnkov a designov.

Typy panelov garážových brán

Hladký – H: Úplne hladký povrch
Woodgrain – W: povrch imitujúci štruktúru dreva, výborne odoláva mechanickému poškodeniu
Stucco – T: povrch je charakteristický pravidelnými výstupkami, výborne odoláva mechanickému poškodeniu
Mikrol – HM: vonkajší plech hladká mikrodrážka, vnútorný plech hladká lamela
Al rám – A1

PRELISY

FARBY

IMITÁCIA DREVA

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem