Systém TaHoma®

Systém TaHoma®

Prečo si vybrať systém automatizácie TaHoma®?

Prepojte žalúzie, rolety, markízy, brány, kúrenie aj svetlá do jedného celku a majte svoju domácnosť vždy pod kontrolou. Rozmýšľate, či ste zatvorili garáž? Vďaka aplikácii pre smartphony môžete všetko skontrolovať a vyriešiť, aj keby ste boli vzdialení aj tisíc míľ.

Systém TaHoma® ovláda na diaľku pripojené časti domácnosti, ale tiež môže napríklad simulovať prítomnosť v dome. Ako? Systém dokáže spustiť podľa prednastavených scenárov kroky, ktoré budú zvonku pripadať nezvaným hosťom ako pohyb v dome. Napríklad rozsvieti v daných časových úsekoch svetlá alebo sa zavrie či otvorí tienenie atď. V prípade potreby možno tieto kroky vypnúť na diaľku a vy si môžete užívať nerušenú dovolenku.

Systém TaHoma® vám dopraje nielen pohodlie, ale aj bezpečie. Vďaka jednoduchému a intuitívnemu rozhraniu si dokážete nastaviť scenáre napríklad príchodu a odchodu. Potom už stačí len používať ikony. A pokiaľ systém zistí ohrozenie v podobe požiaru alebo vlámania, obratom vás informuje prostredníctvom notifikácií, aby ste mohli reagovať. Nemusíte sa tak báť, čo se deje, keď nie ste zrovna doma. Svoju domácnosť máte neustále pod kontrolou.

Synchronizáciou ovládania kúrenia a zatvárania roliet dosiahnete úspory za teplo. Ako to funguje? Nastavte scenár tak, aby sa rolety pri slnečnej aktivite v zime otvorili a interiér bol vyhrievaný zvonku. V rovnakú chvíľu sa vypne tiež kúrenie. V opačnom prípade, pri nepriaznivom počasí a poklesu teploty, sa rolety zatiahnu a zabránia tak únikom tepla. Kúrenie sa znovu zapne. Znie to zložito? Nie je! Viac zistíte v našich videonávodoch, viz nižšie.

Chcete ovládať len jednotlivé prvky svojej domácnosti? Možno by vás viac zaujímal systém Connexoon.

Vyberte si svoje ideálne riešenie

Čo všetko vám môže komplexný systém automatizácie domácnosti TaHoma® ponúknuť? Pozrite se na našu stránku rozcestníku, kde nájdete prehľadne všetky prvky svojho domova, ktoré môžete do systému TaHoma® zapojiť a komfortne ich ovládať pomocou smartphonu.

Hlavné výhody systému TaHoma®

  • Upozornenie v reálnom čase.

  • Celý dom neustále pod dohľadom.

  • Možnosť odomknúť/zamknúť na diaľku.

  • Chytré scenáre pre jednotlivé časti dňa.

  • Riadenie vykurovania a úspora tepla.

  • Riadenie vykurovania a úspora tepla.

Mobilnú aplikáciu sťahujte tu