Aplikácia Connexoon

Žalúzie » Somfy automatizácia domácnosti » Aplikácia Connexoon

Aplikácia Connexoon

Každý výrobok v dome môže byť ovládaný pomocou mobilného telefónu (iOS a Android).

U všetkých produktov je zobrazená aktuálna poloha alebo stav každého výrobku:

  • Sú zamknuté vchodové dvere?
  • Sú zatiahnuté rolety?
  • Je zhasnuté?

Aplikácia pre tienenie a riadenie vstupu.

Cez aplikáciu Window môžete vytvoriť a spúšťať až 4 scenáre pre súčasné ovládanie niekoľkých pripojených zariadení.

S aplikáciou Terrace nastavíte jedným stlačením požadovanú atmosféru a môžete produkty nechať automaticky riadiť podľa čidiel.

Vďaka aplikácii Access, vás váš domov môže vďaka funkcii geolokalizácie privítať podľa požadovaného nastavenia (automaticky otvorí bránu a rozsvieti svetlá).

Jednoduchší život vďaka 3 aplikáciám

Pre začiatok môžete automatizovať len určité časti vašej domácnosti.

Connexoon Terrace

Automatizujte a ovládajte svoju terasu a všetko, čo s ňou súvisí, vďaka aplikácii Connexoon Terrace. Vytvárajte rôzne atmosféry a nastavenia pre oslavu, čítanie, štúdium či odpočinok. Predĺžte si grilovaciu sezónu od neskorej jari do skorej jesene.

Connexoon Window

Ovládajte svoje vnútorné alebo vonkajšie tienenie vďaka aplikácii Connexoon Window. Skontrolujte, či je tienenie otvorené, alebo zatvorené, a ovládajte ho odkiaľkoľvek. Uložte si obľúbené nastavenie a pozície tienenia a naprogramujte scenáre, ktoré kedykoľvek vyvoláte jedným kliknutím.

Connexoon Access

Automatizujte a ovládajte svoje brány vďaka aplikácii Connexoon Access a využite mimo iné funkciu geolokácie. V prípade, že pridáte smart zámok Doorlock, budete mať odkiaľkoľvek pod kontrolou všetky vstupy do domu.