Interiérové dvere

Home>Interiérové dvere

Interiérové dvere

Dvere INTENSO

Výrobca INTENSO je jeden s novších výrobcov na trhu. Zaoberá sa hlavne kvalitným spracovaním dverí spolu v kombinácií s moderným až nadčasovým prevedením dverových krídiel. Tento výrobca je vhodný hlavne pre zákazníkov, ktorý majú radi dizajn a radi experimentujú.

Dvere VOSTER

V súčasnej dobe sa medzi výrobkami okrem rámových krídel nachádzajú aj dýhované, lakované, lisované, sklenené, drevené a oceľové krídla spolu s rámami a posuvné systémy. Spoločnosť vďaka pružnosti a otvorenosti k potrebám partnerov a zákazníkov rozšírila svoj sortiment aj o rad doplnkového príslušenstva.

Dvere CENTURION

Centurion-R upozorňuje nielen na kvalitu svojich výrobkov, ale tiež sa stará o životne prostredie, ktoré je v súčasnosti najmodernejšie v krajine, unikátne spaľovanie odpadov ako palivo. Sú to 100% ekologicky šetrne výrobné linky. Investícia bola uskutočnená v rámci Regionálneho operačného programu Podkarpackie Vojvodstvo 2007-2013.

Kľúčom úspechu firmy je vysoká kvalita výrobkov a profesionálna obsluha. Vychádzajúc v ústrety stále väčším očakávaniam a požiadavkám zákazníkov. 10 rokov skúseností, nová technológia a stála dbalosť o vývoj spôsobili, že firma Centurion-R je dnes jedným z popredných producentov dverí v Poľsku.