Dvere CENTURION

Žalúzie » Interiérové dvere » Dvere CENTURION

Dvere CENTURION

Naše výrobky:

Centurion-R upozorňuje niele na kvalitu svojich výrobkov, ale tiež sa stará o životne prostredie, ktoré je v sučasnosti najmodernejšie v krajine, unikátne spaľovanie odpadov ako palivo. Sú to 100% ekologicky šetrňe výrobné linky. Investícia bola uskutočnená v rámci Regionálneho operačného programu Podkarpackie Vojvodstvo 2007-2013.

Kľúčom úspechu firmy je vysoká kvalita výrobkov a profesionálna obsluha. Vychádzajúc v ústrety stále väčším očakávaniam a požiadavkám zákazníkov. 10 rokov skúseností, nová technológia a stála dbalosť o vývoj spôsobili, že firma Centurion-R je dnes jedným z popredných producentov dverí v Poľsku.

Prečo sa rozhodnúť pre nás?

Kľúčom úspechu firmy je vysoká kvalita výrobkov a profesionálna obsluha.  10 rokov skúseností, nová technológia a stála dbalosť o vývoj spôsobili, že firma Centurion-R je dnes jedným z popredných producentov dverí v Poľsku. Terajšia ponuka obsahuje takmer tridsať dizajnov dverí. Naše kolekcie vytvárame podľa požiadaviek našich zákazníkov. Rozvíjame sa v smere prostých moderných dizajnov, ako aj v klasických dizajnov. Sledujeme vývoj technológií používaných fólií a používame najnovšie dosiahnuté techniky v procese realizácie našich výrobkov. Našim zákazníkom radi poskytneme nepretržité profesionálne poradenstvo v oblasti montáže a technických noviniek.

Výhody:

  • Výhodná cena

  • Veľký výber

  • Šetríme prírodu

  • Spoľahlivosť