Predokenné rolety na dodatočnú montáž

Home>Tieniaca technika>Vonkajšie tienenie>Predokenné rolety na dodatočnú montáž

Na predokenné rolety do novostavby sú v ponuke dva varianty riešenia

Roletový box predokennej rolety sa umiestňuje na vonkajšie murivo alebo do výklenku okna a je viditeľný. Vďaka moderným lamelám značky MINIROL máte zaručenú minimálnu veľkosť krycieho boxu a tak nie je nijak zvláštne rušený design Vášho domu.

Úspora nákladov

Vonkajšie hliníkové rolety vo variante na dodatočnú montáž patrí medzi veľmi praktické riešenia pre inštaláciu, kde nie je možnosť murárskych úprav okenného otvoru. V dnešnej dobe keď sú energie drahé, tak sa každý snaží ušetriť. Inštaláciou našich predokenných roliet dosiahnete značnú úsporu v nákladoch na vykurovanie. Stiahnutá roleta v zimných mesiacoch výrazne zvýši teplotu v miestnosti a ochráni Vás pred zimou. V letných mesiacoch navyše ušetríte za náklady na klimatizáciu, pretože roleta nedovolí tak výrazné ohriatie Vášho domu. V miestnostiach kde práve netrávite celý deň, tak môžete nechať zatiahnuté rolety a znížiť celkovú teplotu Vášho objektu.

Bezpečnosť a ochrana majetku

Je dokázané, že predokenné rolety významným spôsobom chránia Vašu nemovitosť. V prípade odchodu na dovolenku jednoducho spustíte rolety a výrazne tým zťažíte prístup do Vášho obydlia prípadným nepozvaným hosťom. Roletový pancier predokennej rolety je vyrobený z kvalitných a pevných materiálov a dostať sa cez neho nie je vôbec jednoduchá záležitosť. Predokenné rolety tiež spoľahlivo ochránia okná pred silným vetrom, dažďom, snehom, krúpami či inými nepriaznivými vplyvmi. Predokenné rolety sú istou investíciou, ktorá dokáže v budúcnosti zamedziť mnohým škodám a nečakaným nákladom.

Pokiaľ bývate napr. blízko rušnej cestya trápi Vás nadmerná hlučnosť sú predokenné rolety opäť ideálnym riešením. Vďaka preukázanej zvukovej izolácii budú rolety naďalej prispievať k zvýšeniu komfortu Vášho bývania.

Vzhľad už nie je prekážkou

Zatiaľ čo v predchádzajúcej dobe ponúkali výrobcovia iba niekoľko základných farebných vyhotovení predokenných roliet a priznajme si, tento fakt v mnohých prípadoch zvrátil naše rozhodnutie ohľadom ich zaobstarania si, dnes je už absolútnym štandardom široká ponuka farieb podľa želania zákazníka. Predokenné rolety tak v dnešnej dobe naopak pomáhajú jedinečným spôsobom dotvoriť vzhľad Vášho obydlia. Tým skôr, ak využijete ponuku na predokenné rolety v zaomietacom boxe, ktorý nie je, ako je už z názvu jasné, nijako viditeľný.

S použitím motorického diaľkového ovládania tak poskytujú predokenné rolety skutočný luxus, ktorý, ak vezmeme do úvahy úsporu nákladov na vykurovanie a klimatizáciu, v podstate neplatíme.

 

Nie sú rolety ako rolety

Pri výbere predokenných roliet by sme mali vsadiť na dlhoročné skúsenosti dodávateľa, či už čo sa týka samotnej výroby roliet, ale samozrejme tiež ich montáže. Jednoznačne by sme nemali vyberať iba na základe ceny.

Aj tu obyčajne platí, že dražší znamená predsa len lepší, nehovoriac o poskytnutej technickej podpore pred aj v priebehu vlastnej realizácie. Dôležitým faktorom je tiež poskytovaný servis a to ako záručný, tak aj pozáručný. V celkovom zúčtovaní potom na nákladoch za predokenné rolety ešte ušetríte. Jedným z overených produktov v tomto predokenné rolety značky MINIROL, ponúkané prostredníctvom kvalifikovaných partnerov v celej SR.