Markízy

Výsuvné markízy

Jedna z  posledných  noviniek, ktorá je vďaka svojmu kompaktnému a inovatívnemu vzhľadu vhodná aj  pre najnáročnejšieho zákazníka. Celkovému dojmu z budovy dodáva eleganciu a modernosť. Hermetické uzatváranie kazety zabezpečuje látke  markízy stálu čistotu a ochranu. Možný elektrický pohon, ktorý je zasunutý v navíjacom valci, umožňuje pohodlnejšie vysúvanie a zasúvanie markíz pomocou vypínača. Slnečná a veterná automatika zabezpečí automatické vysúvanie v závislosti na intenzite slnečných lúčov a sile vetra. Menej nároční klienti využijú mechanický pohon, ktorý je nenáročný na obsluhu. Kolekcia ponúkaných látok je rozmanitá. Látky sa vyznačujú farebnou stálosťou, odolnosťou voči dažďu a stekajúcej vode a ochrannými UV vrstvami.

 • Jeden z najnovších modelov, je bezpochyby markíza budúcnosti
 • výhodou  markízy je komplexné uzatváranie do kazety
 • ideálny  pre perfektnú ochranu látky

Markíza s ramenom

S ramenom

Markíza je tradičné a veľmi obľúbené tienidlo na terasu alebo väčší balkón. Funguje najmä ako ochrana pred slnkom, nie je stavaná ako prístrešok alebo dáždnik. Na tieto účely primárne slúžia pergoly. Markízy s ramenom sa vyznačujú a odlišujú tým, že namiesto zrolovanie do kazety sa sklápajú pomocou ramena.

Nezáväzná ponuka
kazetová markíza

Kazetové markízy

Elegantná ochrana pred slnkom.Kazetové markízy vás spoľahlivo ochránia pred slnečnými lúčmi a súčasne ozdobia váš dom. Dizajnový a precízne spracovaný ochranný box sa využíva ako estetický prvok stavby, ktorý chráni látku markízy i jej mechanické diely pred znečistením.

Nezáväzná ponuka
baldachýnová markíza uchytená o dom

Baldachýn

Markíza je určená na celoročné interiérové a exteriérové tienenie. Môže sa inštalovať horizontálne, vertikálne a aj pod uhlom. Je ideálnym riešením pre zimné záhrady v interiérovom vyhotovení. Má ručné ovládanie a maximálne veľkosti sú individuálne podľa zákazníka. Skoro každá jedna markíza sa od druhej niečím odlišuje.

 • cenová dostupnosť
 • Naklápateľné systémy
 • vhodné na  zimné záhrady

Nezáväzná ponuka
sail átková markíza

Sail

Odolnosť markízy spočíva v dvoch aspektoch. Je to správne a odborné ukotvenie a kvalita použitej látky. Svojou tvarovateľnosťou sa markíza prispôsobí takmer každému priestoru. Je až tak individuálna, že dve úplne rovnaké sa pravdepodobne nikdy nevyrobia. Látka použitá na výrobu markízy je výhodou tohto systému pretože látka sa aj pod vysokým tlakom naťahuje len minimálne.

 • jednoduchá montáž
 • ľahká manipulácia
 • vysoká odolnosť
Nezáväzná ponuka

Pevné markízy

Pevné markízy sú zvlášť vhodné nad dvere, okná, výklady. Tieto modely sa prispôsobujú rozmerovým a estetickým požiadavkám zákazníka,práve z tohto dôvodu možno hovoriť o neštardartnom produkte. Tieto markízy majú špeciálnu vlastnosť, že ohnuté  hliníkové profily ideálne harmonizuju s pravouhlými tvarmi domu. Je možné ich na požiadanie sklápať. Výroba jedinečných markíz podľa želania zákazníka. Dlhá životnosť vďaka patentovanému systému napínania. Pevné markízy sú odolné voči poveternostným vplyvom.

 • cenová dostupnosť
 • vysoká odolnosť
 • vysoká pevnosť

Tienenie zimných záhrad

zimna zahradaV našej ponuke je veľké množstvo typov, ktoré vyhovejú Vašim náročným požiadavkám. Ovládanie markíz je veľmi jednoduché. Základným typom je ovládanie kľukou. V prípade väčšieho počtu markíz alebo markízy s väčšou plochou je pohodlnejšie motorické ovládanie so spínačom alebo diaľkovým ovládaním. Žiadaným doplnkom dnes býva aj veterné čidlo, ktoré automaticky stiahne markízu pri veľkom vetre a zabráni tak poškodeniu. Clona môže byť vybavená aj svetelným alebo časovým spínačom.

 • ideálne  pre perfektnú ochranu látky
 • je bez pochyby zárukou kvality
 • vzsoká odolnosť a pevnosť

Odkaz pre zobrazenie nášho vzorkovníka s ponukou farieb a vzorov:
Naša ponuka farieb a vzorov

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem