Plissé siete proti hmyzu

Home>Tieniaca technika>Vnútorné tienenie>Plissé siete proti hmyzu

Plissé siete proti hmyzu

Dverové PLISSE siete sú našim najexkluzívnejším produktom, na ktorý sme patrične hrdí. Tieto siete sa vyznačujú elegantným prevedením a jedinečným technickým spracovaním.

Dverové siete  Plisé predstavujú novinku medzi sieťami proti hmyzu. Novinkou je jednoduchá možnosť úpravy výšky  (245cm / 275cm) až o 40 cm aj priamo na mieste montáže. So spájaním viacerých kusov môžme vytvoriť veľké plochy použiteľné na terasy, zimné záhrady a pod. Manipulácia so sieťou je bezpečná a ľahko zvládnuteľná.

Dverová Plisé sieť je skladaná (plisovaná) protihmyzová sieť. Bočný pevný extrudovaný profil je o rozmeroch 51 x 34 mm. Sieť je vedená na hornej strane vodiacou lištou, ktorá má opatrenú tesniacu kefku. Na spodnej strane je sieť vybavená plastovou pásovou reťazou, ktorá je v dolnej časti dverného otvoru vedená v plastovej koľajnici. Bočné profily sú kotvené do ostenia alebo na rám dverí. Sieť je ovládaná ručne. Fixovaná v stiahnutej polohe je pomocou magnetov. Sieť je z čiernej skladanej (plisovanej) sieťoviny. Obvodové profily vrátane pojazdového profilu sú vyrobené štandardne v bielej alebo hnedej farbe, ďalej je možné zvoliť úpravu v imitácii dreva (polep alebo potlač). Variantom pre zakončenie obvodových profilov pri inštalácii je použitie L profilov.