Horizontálne žalúzie

Home>Vnútorné žalúzie>Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie

Horizontálne žalúzie ISOLINE

Horizontálne žalúzie určené pre plastové, drevené a hliníkové okná. Všetky časti ovládania aj uchytenia žalúzie na krídle sú prekryté a nenarúšajú vzhľad okna.Retiazkové ovládanie zaručuje jednoduchú manipuláciu – jednou retiazkou sa žalúzia vyťahuje aj naklápa. Retiazka sa jednoducho čistí a vďaka konštantnej dĺžke nezavadia na parapetnej doske. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po po bokoch silonovým lankom.Horný nosník sa dodáva v deviatich farebných odtieňoch.

Horizontálne žalúzie ISOLINE LOCO

NAJNOVŠÍ TYP ISO žalúzie v našej ponuke. Horný nosník aj mechanizmus ovládania je prekrytý zaoblenou krycou lištou,ktorá dodáva žalúzii kompaktný elegantný vzhľad. Kryciu lištu je možné dodať okrem deviatich RAL odtieňov aj v šiestich imitáciách dreva. Združené retiazkové ovládanie umožňuje naklápanie aj sťahovanie lamiel. Žalúzia je vo svojej polohe fixovaná po bokoch silonovým lankom.

Horizontálne žalúzie ISOLINE ECO

Interiérová žalúzia ovládaná šnúrkou a interiérovým ovládačom. Využitie pre plastové, drevené a hliníkové okná. Čelný ovládací mechanizmus sa skladá z interiérového ovládača pre naklápanie lamiel a zo šnúrky na vyťahovanie lamiel.Žalúzia sa montuje na krídlo okna a vo svojej polohe je fixovaná bočnými silonovými lankami. Konštrukčné riešenie tohto typu umožňuje výrobu atypov – šikmín.

Interiérová žalúzia

Interiérová žalúzia s čelným ovládacím mechanizmom ovládaná šnúrou a šesťhranným interiérovým ovládačom. Interiérová žalúzia je vhodná na plastové, drevené a hliníkové okná.Montuje sa pomocou plastových alebo kovových držiakov na krídlo okna. Prevodový mechanizmus spolu s brzdou umožňuje zastaviť vytiahnutú žalúziu v ľubovoľnej polohe.V požadovanej polohe je fixovaná bočnými silonovými lankami.Interiérová žalúzia bez fixácie je určená na montáž do priestoru.

Žalúzia na strešné okno

Interiérová žalúzia ovládaná šnúrou a bovdenom určená pre montáž do strešných okien. Lamely žalúzie sú dvojito prepletené v žalúziovom rebríčku. To zaručuje ich zotrvanie v nastavenej polohe pri nakolopení. Naklápanie lamiel sa ovláda bovdenom, vyťahovanie lamiel je pomocou šnúry.V šikmej polohe je žalúzia fixovaná bočnými silikonovými lankami.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem