Drevené žalúzie

Home>Vnútorné žalúzie>Drevené žalúzie

Drevené žalúzie

Žalúzie vyrobené výlučne z dreva ocenia všetci, ktorí uprednostňujú zariadenie v prírodnom štýle. Drevené žalúzie vdýchnu Vášmu interiéru nenahraditeľnú, útulnú a harmonickú atmosféru. Vyberte si z pestrej ponuky jedinečných textúr,farieb a prírodných materiálov a zdobných textílií.

Výhody:

  • výhodná cena

  • vyrobené výlučne z prírodných materiálov

  • antistatický povrch
  • moderný dizajn

Drevené žalúzie Klasik 25

Drevené žalúzie ocenia všetci, ktorí uprednostňujú zariadenie v prírodnom štýle.

Všetky detaily sú starostlivo spracované a oslovia aj najnáročnejšieho zákazníka. Žalúzia je vyrobená z prírodného dreva, ktoré je upravené morením na výsledný farebný odtieň. Komponenty a ovládacie prvky sú farebne zladené s farbou lamely.

Drevená žalúzia s lamelou š. 27 mm sa ovláda šnúrou a dreveným interiérovým ovládačom. Vzhľadom na použitý prírodný materiál a jeho vlastnosti neodporúčame umiestňovať drevené žalúzie do miestností so zvýšenou vlhkosťou – kúpeľní, kuchýň a pod.

Drevené žalúzie KLASIK 50

Exkluzívne interiérové žalúzie so šírkou lamely 50 mm. Klasik 50 sú ideálna žalúzia pre moderné štýlové a elegantné priestory. Prírodný materiál – morené drevo (príp.bambus), dodáva tomuto výrobku nezvyčajnú krásu a jedinečnosť. Drevenú žalúziu umiestnenú v priestore je možné použiť aj ako originálny deliaci prvok.

Ovládanie žalúzie je zabezpečené dvoma šnúrami s drevenou koncovkou v tvare hrušky vo farebnom odtieni lamiel. Brzdiaci mechanizmus umožňuje fixáciu žalúzie v požadovanej výške. Horný nosník je prekrytý ozdobnou drevenou lištou.

Vzhľadom na použitý prírodný materiál a jeho vlastnosti neodporúčame umiestňovať drevené žalúzie do miestností so zvýšenou vlhkosťou – kúpeľní, kuchýň a pod.

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem