Vnútorné tienenie

Home>Vnútorné tienenie

Typy vnútorného tienenia
v našej ponuke

Japonské posuvná stena ako vzor vnútorného tienenia v spálni

1. JAPONSKÉ POSUVNÉ STENY

Vertikálne interiérové tienenie je určené predovšetkým pre veľké plochy. Japonské posuvné steny  majú výhodu v ich vysokej variabilite. Panelové posuvné steny sú ideálne pre zatienenie veľkých plôch alebo rozdelenie priestoru. Ich využitie je takmer neobmedzené.
Viac

2. VNÚTORNÉ ŽALÚZIE

Plánujete rekonštrukciu bytu alebo domu, alebo ste sa práve nasťahovali do nového? Potom určite zvažujete kúpu žalúzií ako vhodné tienenie počas skorých slnečných rán. Vybrať si správny typ žalúzií nie je práve jednoduché. My vám pomôžeme ako na to.
Viac

3. RÍMSKE ROLETY

Rímska roleta je ešte stále pomerne netradičné riešenie. Ponúka však možnosť ako si ozvláštniť interiér. Je typická tým, že sa látka nenavíja na hriadeľ, ale postupne skladá.
Viac

4. TWINTEX

Twintex je látková roleta so špeciálnou dekoratívnou látkou, ktorá spĺňa náročné požiadavky pre moderné interiéry. Vyznačuje sa vysokou kvalitou spracovania látok. Látková žalúzia je luxusnou alternatívou k žalúziám.
Viac

5. LÁTKOVÉ ROLETY

Látkové rolety sú aktuálne tvorené ponukou látok, ktoré tvoria širokú farebnú škálu predovšetkým jednofarebných materiálov. Individuálny vzhľad vášho domova môžete zvýrazniť originálnou potlačou roliet.
Viac

6. ROLETY DO STREŠNÝCH OKIEN

Dizajnový vzhľad pergoly, maximálna ochrana pred slnkom a dažďom v jednom nezameniteľnom riešení. Strechu naklápacej pergoly tvoria hliníkové lamely, ktoré je možné variabilne naklápať podľa aktuálnych zmien počasia.
Viac

Vyžiadať si nezáväznú cenovú ponuku

Mám záujem