Plastové okná

Žalúzie » Okná » Plastové okná

Plastové okná

Plastové okná INCON Luxury

LUXURY_-_POPIS

Plastové okná INCON Luxury sú vhodným výrobkom pre zákazníkov s vysokými nárokmi. Sú vyrábané zo 6-komorovéhho profilu Inoutic Prestige s predsadeným alebo rovným krídlom. Plastové okná INCON Luxury majú stavebnú hĺbku 76 mm a 3 dorazové tesnenia medzi rámom a krídlom. Rámy a krídla sú vystužené oceľovou pozinkovanou výstuhou. Pri bielych oknách sú všetky tesnenia bledosivé. Súčiniteľ prechodu tepla rámu je  Uf=1,1 W/m²K. Výhodou plastového okna INCON Luxury je veľká variabilnosť zasklenia s trojsklom. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, mikrovetranie so 4 nastaviteľnými polohami a poistka proti chybnej manipulácií s kľučkou. Pre svoje vynikajúce technické parametre v kombinácií s izolačným trojsklom je vhodné aj pre použitie do nízkoenergetických budov. Okná INCON Luxury laminované fóliou imitujúcou drevo sú veľmi výhodnou alternatívou drevenných eurookien.

Plastové okná INCON Elegance

elegance_produkt

Tieto plastové okná v sebe kombinujú moderný dizajn, výborné technické parametre a zaujímavú cenu. Vyrábané sú z 5 – komorových profilov Inoutic Arcade so stavebnou hĺbkou 71 mm. Súčiniteľ prechodu tepla rámu je Uf=1,2 W/m²K. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie. Jednoduchú a bezpečnú manipuláciu zabezpečuje kovanie Winkhaus. Okná INCON Elegance sú vďaka výborným tepelnoizolačným vlastnostiam vhodné do všetkých typov rekonštrukcií domov aj novostavieb. Biele plastové okná obsahujú bledosivé tesnenie.

Plastové okná INCON Exclusive

exclusive_roh

Ponúkajú riešenia pre okná do nízkoenergetických i pasívnych domov. Základom nových okien sú plastové profily Inoutic Eforte. Ich stavebná hĺbka je 84 mm a pri použití bežnej oceľovej výstuže a bez prídavných izolačných prvkov dosahujú najlepší súčiniteľ prechodu tepla profilu na trhu Uf=0,95 W/m². Pri použití trojskla s Ug=0,5 W/m²K dosiahnu okná INCON Exclusive vynikajúcu hodnotu Uw=0,72 W/m²K, ktorá je lepšia ako hodnota požadovaná pre pasívne domy. Okná INCON Exclusive disponujú vylepšeným systémom tesnení, ktorý spoľahlivo chráni okno pred poveternostnými vplyvmi a veľmi dobre zvukovo izolujú. V oknách sa štandardne používa skryté odvodnenie, mikrovetranie so 4 nastaviteľnými polohami a poistkou proti chybnej manipulácií s kľučkou. Použitie overených materiálov, akými sú profily z PVC a oceľová výstuž,umožnilo dosiahnuť vynikajúcu stabilitu bielych a farebných okien a v neposlednom rade aj ich bezproblémovú stopercentnú recykláciu. Uvedené technické parametre sú v porovnaní s konkurenčnými výrobkami jedinečné.