Hliníkové okná

Žalúzie » Okná » Hliníkové okná

Hliníkové okná

Hliníkový systém CS 68

AL_ROH_CS_86_HI

Je to  tepelne izolovaný trojkomorový systém pre hliníkové okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu vysokých izolačných hodnôt a bezpečnosti. Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch pre použitie v rôznych architektonických súvislostiach a umožňuje všetky bežné typy von a dovnútra otvárateľných okien a dverí. Riešenie tesnenia a spôsob odvodnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.

Hliníkový systém CS 86-HI

AL_ROH_CS_68_HI

Je to tepelne vylepšený trojkomorový systém pre hliníkové okná a dvere, ktorý predstavuje optimálne kombinácie estetiky, bezpečnosti a tepelného komfortu. Vďaka polyamidového pásiku vystuženému sklenými vláknami a žiabrovaním alebo komorami, sa jeho súčiniteľ prestupu tepla Uf pre niektoré kombinácie profilov dostali až na hodnotu 1,2 W/m2K, čo z neho robí efektívny a vysoko tepelno izolovaný systém.  Pružné izolačné pásky v dverových krídlach eliminujú ohýbanie profilu vplyvom rozdielu teplôt vonku a vo vnútri. Systém ponúka dovnútra otvárateľné okná a dovnútra a von otvárateľné dvere v niekoľkých tvarových dizajnoch. Ďalej umožňuje zvoliť niekoľko variant prahového prevedenia, aby čo najlepšie splnil predstavy zákazníka.

Hliníkový systém CS 77

Reynaers_CS77-Fu_3D_outside_LR

Je tepelne vylepšený trojkomorový systém pre hliníkové okná a dvere, ktorý predstavuje optimálnu kombináciu bezpečnosti a pohodlia. Polyamidový pás vystužený sklenými vláknami so žiabrovaním alebo komorami zaručuje vysoké hodnoty tepelnej izolácie. Systém je k dispozícii v niekoľkých tvarových dizajnoch pre použitie v rôznych architektonických súvislostiach a umožňuje všetky bežné typy von a dovnútra otvárateľných okien a dverí. Riešenie tesnenia a spôsob odvodnenia zaisťujú vynikajúcu vodotesnosť a vzduchotesnosť.