Trido STYLE

Žalúzie » Garážové brány » Trido STYLE

Garážové brány Trido STYLE

Chcete, aby váš dom zdobila luxusná garážová brána? Taká, ktorá má nádych exkluzivity a vybočuje z radu moderným designem či použitím ušľachtilých materiálov? Stavte na jedinečnú garážovú bránu TRIDO Style.

Vyberte si zo 4 typov:

Nerezový motív

Buďte originálny a navrhnite si vlastný nerezový motív, ktorý bude zdobiť vašu garážovú bránu. Tieto motívy sú vyrobené z kvalitného odolného materiálu, osadzujeme ich na vnútornú stranu sekcie a môžu byť presklené.

Ušľachtilé kovy

Exkluzívny vzhľad garážovej brány z ušľachtilých kovov dokonale ladí s modernými fasádami. Ak takú máte, zaobstarajte si bránu obloženú nerezom, meďou, cortenom, dibondom a ďalšími ušľachtilými kovmi.

Masívne drevo

Máte radi prírodné materiály? Sú vaše okná a dvere z dreva? Potom vášmu domu pristane garážová brána vyrobená z celodrevených sekcií. Design si zvolíte podľa ostatných drevených prvkov na dome podľa svojho vkusu.

Motív z fólie

Jedinečnosť vašej garáže ešte viac zdôraznia moderné designové prvky z špeciálnej fólie. Sú odolné voči poveternostným vplyvom a vynikajú farebnou stálosťou a vysokou životnosťou.