Rolovacie garážové brány

Žalúzie » Garážové brány » Rolovacie garážové brány

ROLOVACIE Garážové brány

Rolovacie brány tvoria inteligentný prvok Vášho domu. Svojím konštrukčným riešením dovolia maximálne využitie priestoru garáže bez nároku na väčšie stavebné úpravy.

Rolovacie garážové brány umožňujú použitie aj tam, kde iné typy brán nemožno použiť. Produkty Minirol vyrábame na mieru, takže rozmery garážových brán môžeme prispôsobiť Vašim požiadavkám.

Výhody:

  • Ochrana majetku – vďaka použitiu pevných hliníkových lamiel s vysokou tuhosťou a ochranou proti nadvihnutiu, sťahovacie garážové brány dokonale zabezpečia objekt pred nevítanými hosťami.

  • Úspora miesta – jednou z najväčších predností rolovacích brán je úspora miesta pod stropom garáže, ktoré potom môžete využiť na iné účely.

  • Presvetlenie garáže – rolovacie garážové brány možno osadiť lamelami s okienkami čiže priehľadovými lamelami. Je tak zaistené presvetlenie vnútorného priestoru garáže.

rolovacia garážová brána bielej farby

Rolovacie garážové brány s boxom

Rolovacie garážové brány sú zložené z lamiel, ktoré sa po stranách pohybujú vo vodiacich lištách a hore sa rolujú do viditeľného boxu. Nie sú preto tak náročné na priestor ako napríklad sekčné garážové brány. Ochrana proti nadvihnutiu brány je riešená závesnými pružinami, ktoré držia lamely v jednej rovine. Rolovacie brány sú vďaka svojmu jednoduchému a estetickému prevedení vhodné do každej garáže.

Rolovacie brány pre rodinné domčeky sú vyrobené z hliníka a spĺňajú požiadavky aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Rolovacie garážové brány bez boxu

Rolovacie garážové brány sú konštruované z do seba vzájomne zamknutých hliníkových lamiel. Lamely sú pre ešte lepšie izolačné vlastnosti zateplené PUR penou a sú navíjané na hriadeľ, ktorá nie je opatrená horným krycím boxom. Ochrana proti nadvihnutiu brány je riešená závesnými pružinami, ktoré držia lamely v jednej rovine.

Tento typ brány bez krycieho boxu je možný umiestniť iba vo vnútri objektu.